Чому мені важко знайти чоловіка (дружину)?

Якщо ти готовий слухатися, Бог поведе тебе в питанні створення сім'ї і ти уникнеш багатьох проблем

Чому мені важко знайти чоловіка (дружину)?Питання про вибір шлюбного партнера для християн дуже важливий. Адже вибір дружини (чоловіка) - це вибір на все життя. Щоб уникнути згодом розчарувань і проблем у спільному житті, необхідно розуміти, що найкращим чоловіком (дружиною) для тебе буде та людина, яку приготував для тебе Бог. Бог знає серце кожної людини, а також мету, для якої Він її створив. Бог знає темперамент, звички, слабкості кожного, і, виходячи з усього цього, Він підбирає дружину для чоловіка так, щоб вони відповідали один одному, і були підтримкою один одному в будь-яких життєвих ситуаціях.

«І сказав Господь Бог: Не добре, щоб бути чоловіку самотнім. Створю йому поміч, подібну до нього» (Бут.2:18).

Звичайно ж, сімейні відносини, як і будь-які інші взаємовідносини, необхідно свідомо будувати і розвивати, проте, якщо чоловік і жінка відповідають один одному, то один буде покривати недоліки іншого без видимих зусиль, це буде природньо для них. Наприклад, якщо чоловік імпульсивний і легко дратується, дружина, яку дає йому Бог, досить легко зможе терпіти цей гнів, не дратуючись у відповідь, але, навпаки, зробить так, щоб у сім'ї знову відновилася атмосфера миру і злагоди.

Часто дівчата (а також і молоді люди) говорять про труднощі, які вони зазнають у виборі шлюбного партнера - людини, яка стане найважливішим для них на все життя. При цьому, якщо навіть і починають розвиватися особливі взаємовідносини, через деякий час вони розпадаються, приносячи з собою біль утрати.

Якщо ти знаходишся у схожій ситуації (особливо коли вона не один раз повторюється), це свідчить про те, що в твоєму мисленні склався певний стереотип шлюбного партнера. Ти оцінюєш події, що відбувалися з тобою або з людьми, які були поруч, і на підставі свого особистого досвіду вирішуєш, хто може тобі підійти в якості чоловіка (дружини). При цьому ти, швидше за все, звертаєш увагу на зовнішні якості (стиль поведінки, звички, таланти і т.д.) можливого шлюбного партнера. "Людина дивиться на обличчя" - говорить Біблія. Але необхідно "дивитися на серце", як дивиться Бог (1 Цар.16:7). Зовнішні якості та емоції не допоможуть, коли в сім'ю прийдуть часи випробувань, коли вам буде необхідна духовна єдність, яка приходить тільки від Господа.

Тому помилкою буде починати будувати близькі взаємовідносини з людиною, яка тобі сподобалася, емоційно прив'язуватися до неї, а потім просити Бога благословити ці взаємовідносини. Спочатку необхідно дізнатися, чи є воля Божа на шлюб з цією людиною. У молитві також проси Господа показати тобі внутрішні якості хлопця (дівчини), який сподобався тобі зовнішньо,"бо Він (Господь) знає таємності серця" (Пс.43:22).Якщо ти готовий слухатися, Бог поведе тебе в питанні створення сім'ї і ти уникнеш багатьох проблем.

Можливий і інший варіант: ти довго молишся, просиш Бога показати тобі, кого Він приготував для тебе в якості майбутнього чоловіка (дружини), але відповіді не отримуєш, то можливо ти сам ще не готовий до шлюбу, до тієї відповідальності, яку шлюб накладає на чоловіка і дружину. В цьому випадку проси Бога змінити тебе.

Наступна стаття: Хочу вийти заміж
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 1


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений