Що таке добро і що таке зло?

Все, що створив Бог – добро. Зло вторинне і прийшло в результаті гріхопадіння людини.

"Не дозволь, щоб зло тебе перемогло, але перемагай зло добром" (Римл 12:21)

"Злодій приходить тільки для того, щоб украсти, убити і знищити. Я прийшов для того, щоб мали життя і мали з надлишком" (Ів.10:10)

A3_dz.JPGВсе, що створив Бог – добро. Бог не творив зла. Добро первинне. Зло вторинне і прийшло в результаті гріхопадіння людини. Здорова людина – це добро. Хвороба – зло. Спочатку з’явилася здорова людина. Зло з’явилося як замах на існуюче добро. Простіше кажучи, зло – це недолік або відсутність того, що у тебе має бути.

Жорстока людина – зла, у неї недостатньо доброти. Хвороба – зло, тобто людині не вистачає здоров’я, яке у нього має бути. Злидні – зло, тому що людині не вистачає достатку. Лінь і безпечність – це зло, так як людині не вистачає мужності і твердості отримати професію або робити свою роботу.

Іншими словами, добро – це повноцінне існування того, що створив Бог. А зло – це збиток, недолік, тобто відсутність того, що Бог створив.

Коли ми звертаємося до вірша "Не будь переможений злом"–це означає: не погоджуйся на відсутність або недолік чого-небудь, але перемагай зло (недолік) добром, тобто надлишком. Ісус прийшов, щоб мали життя з надлишком і щоб дати нам перемогу. Перемога – це коли відсутність чого-небудь змінюється наявністю. Недолік любові, уваги і співчуття до ближнього, гнів, нарікання – зло. Ми покликані перемагати своє власне зло добром.

Коли не змінюючи себе, ми будемо вимагати, щоб у світі тріумфувала справедливість і щоб світове зло зникло, Господь нам скаже: "Покайтеся і почніть з себе".

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 3


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений