Молитва про позбавлення від відкинення

Можливо, вам буде знайоме те, що буде перераховано нижче. Якщо при згадці тих подій ви відчуваєте біль в серці, спливають неприємні спогади, почуття, приходить скорбота або жаль, ваше серце потребує зцілення:

  • ви були небажаною дитиною або народилися не тієї статі, якої чекали батьки;
  • ви страждали в родині від того, що були наймолодшим, з вами не хотіли грати інші діти з яких-небудь причин;
  • ви росли без батька або матері;
  • в школі вас вважали гидким каченям, вдома вас змушували робити найбруднішу роботу, вас часто наказували ременем, лозиною або руками;
  • ви жили в злиднях і ходили в старому одязі, вам говорили, що ви некрасиві або потворні;
  • у вас була нещасна любов, вас зрадили і залишили, вам зрадили або ви самі стали жертвою зґвалтування.

Молитва.

Отець Небесний, я прощаю моїх батьків за те, що вони не дали мені тієї любові й ласки, в якій я мав потребу в дитинстві. Я не звинувачую їх, тому що вони самі були позбавлені любові, я розумію, що їм нічого було дати мені. Я прощаю своїх братів і сестер за те, що вони не дали мені того, чого я тоді потребував, вони самі не мали достатньо, щоб поділитися зі мною. І я дякую Тобі, Батько мій Небесний, що Ти завжди був поруч зі мною, Ти завжди дбав про мене, Ти завжди любив мене і до цього дня продовжуєш любити. Спасибі за те, що Ти чекав мене, коли я народжувався на світ, спасибі тобі за те, що ти прийняв мене і не відкинув, і зараз я є прийнятим Тобою. Я благословенний і щасливий, тому що у мене є Ти. І я прошу тебе, Отець мій Небесний, зціли всі рани, які ще залишилися в моєму серці, забери від мене всяке відкинення, наповни мене Твоїм прийняттям, Твоєю любов'ю і Твоїм Святим Духом. Я дякую Тобі за все це в ім'я Ісуса Христа. Амінь!

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 4


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше