Молитва матері за сина

Дорогі сестри, шановні мами! Великий Бог благословив нас спадщиною від Нього. Діти наші - це нагорода від Бога. Як земля потребує дощу раннього та пізнього, щоб зрощувати плід, так і наші діти потребують любові, турботи і молитви про них для того, щоб вони перебували у безпеці, благополуччі та мали успішне життя.

Тому, дорогі мами, підбадьорюємо і благословляємо Вас молитися за своїх малих, підростаючих і дорослих дітей завжди, скрізь і невпинно. Немає сильніше за молитву матері, яку вона виголошує з вірою за свою дитину. Один священик сказав: Молитва матері із глибини моря дістане! А поетеса Олена Несміян пише у своєму вірші:

У матерів свята посада в мирі –

Молитись за їм даних дітлахів.

Удень та уночі в невидимом ефірі

Лунають молитви з уст наших матерів.

Для всього в світі час, але доки ми живі

Молитись будем, Богу довіряти.

В словах молитви неймовірна сила,

Коли їх плачучи шепоче мати.

Бог чує будь-яку молитву, що йде від серця, будь-то два або три слова про свою дитину. Пропонуємо Вам, дорогі мами, молитву за дорослого сина, написану служителями нашого сайту.

МОЛИТВА ПРО СИНА

Сине мій! Нагорода моя і благословення моє! Радість душі моєї і продовження моє! Благословляю тебе Ім'ям Господнім - кожну мить твого життя. Молюся за тебе Богу і прошу, щоб твій життєвий шлях завжди освітлювався Господом. Великий Боже, навчай, наставляй, напоумлюй та скеровуй мого сина Духом Божим на всіх його життєвих шляхах. Наповнюй серце його Твоїм Божим миром і Твоєю любов'ю, щоб серце його не стало жорстоким. Даруй моєму синові Твою Божу мудрість, щоб він знав, як поводитися в складних життєвих ситуаціях. Ангелам своїм накажи охороняти його від будь-якої згубної хвороби і зла. Благослови, Господи, будь-яку справу рук сина мого і даруй йому успіх. Також прошу Тебе, Великий Боже, дай моєму синові ясне й чітке розуміння призначення свого, щоб виконати волю Твою на нашій землі Я вірю, Дорогий Господь, що Ти завжди поруч з ним і допомагаєш йому пройти свій життєвий шлях. Дякую Тобі, Отче, за Твою любов і милість. Амінь.

Основна стаття: Молитва за дітей
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 1


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений