Чи можуть Божі обітниці не виповнитися?

Божі обітниці є умовними і не виконуються автоматично.

Бог подарував нам все необхідне. Але, практично, всього цього у нас ще немає. Якщо я здійсню обітницю, то отримаю те, у чому маю потребу. Щоб конкретна Божа обітниця виповнилося у твоєму житті, тобі потрібно щось зробити. Наприклад, у книзі Дій говориться: "Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім." (Дії 16:31). Інакше кажучи, якщо ти будеш вірувати в Господа і при цьому будеш багато молитися за свою сім'ю, показуючи для них приклад благочестивого життя, то спасешся сам і буде врятована вся твоя родина.

Часто християни не отримують все, що Бог приготував для них у заповіті, через те, що не знають обітниць або не вміють ними користуватися. Все, що робить Бог у житті християнина, Він робить через свої обітниці. Це Божий метод. Перед тим, як щось дати людині, Бог дає їй обітницю. Якщо людина прийме її, то вона здійсниться. А якщо людина неправильно зреагує на Божу обітницю, то не побачить її виконання у своєму житті.

Наприклад, коли Бог забажав благословити Авраама нащадками і землею для життя, Він спочатку дав Аврааму обітницю, а не зробив це просто так, у вигляді приємного сюрпризу. Коли Авраам прийняв ці обітниці, повірив їм і стояв на них, тоді Бог їх виконав.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -1


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений