Хочешь ли ты быть учеником Христа?

Учень Ісуса — це людина, яка перестала турбуватися стосовно того, що думатимуть або казатимуть про неї оточуючі, тому що найважливіше для неї - що говорить Бог

"Тож промовив Ісус до юдеїв, що в нього вірували: Як у слові Моїм позостанетеся, тоді справді Моїми учнями будете, і пізнаєте правду, а правда вас вільними зробить!" ( Єв. від Івана 8:31-32)

То що ж таке справжнє учнівство? І з чого воно починається?

Учнівство починається з віри. Воно народжується тоді, коли людина приймає слова Христа як істину, приймає все, що Ісус говорить стосовно любові Божої, рабства гріха, справжнього сенсу та призначенння життя.

Учнівство - це постійне перебування у слові Христа. Учень слухає Слова Ісуса і нічого не робить, перш ніж не почує що говорить Ісус.

Учень Христа має прагнення все більше і більше пізнавати Ісуса. Учень постійно вчиться у Нього.

Учень постійно перебуває у Слові Ісуса, Біблііі, вивчає його і розмірковує над ним, заглиблюючись у розумінні сутності слів Ісуса.

Учнівство - це також виконання слів Ісуса. Ми вивчаємо Його Слово не як якусь дісципліну у школі чи університеті, але для того, щоб дізнатися які дії вимагає від нас Господь. Учень вчиться щоб вміти робити. Істина, яку приніс Ісус, призначена для дії.

Учнівство скеровує до пізнання істини. Вчитися у Ісуса означає пізнавати істину. "І пізнаєте істину", — сказав Ісус. А що таке істина? Істина, яку приніс нам Христос, відкриває нам справжню сутність життя. Найголовніше питання, на яке кожна людина має свідомо чи несвідому відповісти сама собі, - "Чому я збираюсь присвятити своє життя? Кар'єрі? Накопиченню матеріальних статків? Тілесним задоволенням? Чи служінню Богу?" У світлі істини Ісуса ми починаємо бачити що в житті дійсно важливо, а що ні.

Учнівство дає свободу. " Істина зробить вас вільними". Учнівство дарує свободу від страху, тому що Ісус ніколи не залишає свого учня.

Учнівство дає свободу навіть від власного "его", від самого себе, тому що сила і присутність Ісуса Христа допомогать людині облишити усі недоречні речі в її житті, котрі робили її скутою і заважали їй рухатися з Богом

Учнівство дарує також свободу від залежності - ставлення і думка оточуючих. Багато люде живе у постійному страху того, що подумають або скажуть про них інші. Дехто якось сказав, що голос ближнього лунає у наших вухах гучніше, ніж голос Божий у наших серцях. Учень - це людина, яка більше не переймається тим, що подумають або скажуть про неї інші, тому що вона піклується тільки про те що говорить Господь.

Учнівство дає свободу від гріха. Багато людей продовжують грішити вже не тому що хочуть грішити, а тому що не можуть інакше. Гріхи настільки заволоділи ними, що скільки б вони не намагались,- вони не можуть звінитися від них. Але жертва Ісуса Христа була не даремна, Він помер щоб ми стали вільними від рабства гріха і смерті. І коли ми стаємо Його учнями, руйнуються ланцюги і кайдани, котрі зв'язують нас з гріхом, і ми отримуємо свободу бути такими, якими ми маємо бути.

Дорогий друже, чи хочешь ти стати учнем Ісуса? Це має бути твій вибір. Проте, я абсолютно впевненний - Ісус хоче бачити тебе Своїм учнем. Він чекає на тебе кожної миті. І хай тебе не зупиняє та думка, що можливо я зроблю цей вибір пізніше, коли я стану кращим, святішим або більш достойним. Він готовий прийняти тебе таким, який ти є, прямо зараз. Він любить тебе і наміри Його стосовно твого життя тільки на благо, а не на зло, щоб дати тобі надію і майбуття.

Основна стаття: Чи є у вас мета?
Наступна стаття: Взаємовідносини
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -2


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше