Ольга

Бог завжди поруч із нами. І Він терпляче чекає, коли ми відкриємо своє серце, щоб прийняти Його. Щоб як мандрівник у безводній пустелі, жадати напитися Його живою водою і, як хлібом, насититися Його Живим Словом.

Бог завжди поруч з нами.Я вірю в Бога з дитячих років. Пам'ятаю, як бабуся мені, шестирічній дитині, розповідала дивовижні історії про Ісуса Христа, про те, що Він - Син Божий, що прийшов на землю в образі людини. Перебуваючи на землі, Він творив чудеса, зціляв людей і вчив їх, як правильно жити. У 33 роки Його невинного розіп'яли на хресті. Ісус Христос помер та на третій день воскрес, а потім - вознісся на небеса. Нам же потрібно від усього серця покаятися в своїх гріхах (і Бог нас обов'язково простить), читати Біблію і виконувати те, що там написано. Це просте Євангеліє тоді дуже глибоко торкнулося мене.

Бабуся розповідала мені й інші історії про святих людей, які настільки вірили Богу і любили Його, що могли творити дива подібно до Ісуса. Моє дитяче серце жадібно вбирало будь-яке знання про Бога. Але в ті радянські часи про Бога знали дуже мало. А мені так хотілося дізнатися, що ж пишеться у цій мудрій книзі - Біблії.

Все моє подальше життя по молитвам бабусі Бог зберігав мене від багатьох спокус, направляв до молитви, вчив бути терплячою і відповідальною.

"Настав юнака на початку шляху його: він не ухилиться від нього, коли і постаріє" (Книга Приповістей 22:6) – говорить Біблія. Я дякую Богові за все, що Він зробив для мене. У найважчі моменти мого життя я завжди відчувала Його підтримку і тепер точно знаю, що Він ніколи не залишить мене

Інші свідчення Ольги

Основна стаття: Наші консультанти
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -2


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше