Хто такі демони?

A7_demons.jpgДемони (чи біси) - це ангели, що занепали, безсмертні створіння, служителі сатани. Вони прилучилися до повстання сатани, були вигнані з небес і нині чекають останнього суду. Їх думки постійно направлені проти Бога, добра, істини. Рівень та інтенсивність прояву демонічних сил у людях за часів Христа були вищі, ніж у будь які інші періоди. Поза сумнівом, це було частиною відчайдушної битви, у якій сатана намагався захистити своє царство від наступу на нього Христа.

Писання показує, що демони мають знання і силу, використовують у своїх цілях фізичні й душевні недуги людей, заподіюючи їм величезні муки. Демони визнають і бояться Христа, підкоряючись його владі (Послання Якова 2: 19). Знаючи, що влада на небі і на землі належить Ісусові Христу, демони використовують тонкі стратегічні методи впливу на людей, такі як обман людей і позбавлення їх мужності. Демони роблять це найрізноманітнішими способами.

Вони також можуть заподіяти немало неприємностей і відродженим душам, але не можуть перешкодити Богові врятувати Його обраних, не можуть вони й уникнути призначених їм у кінці часів вічних мук. Ісус Христос у роки Свого земного служіння звільняв людей, що стали їх жертвами. Таку ж владу Він дав і своїм учням.

"А тих, хто вірує, супроводити будуть ознаки такі: в ім'я Моїє демонів будуть вигонити." (Мар.16:17).

Наступна стаття: Хто такий сатана?
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений