Віра Вартимея, який прозрів

Продовжуйте вірити, незважаючи на обставини хвороби

Віра Вартимея, що прозрівСліпий чоловік на ім'я Вартимей був зцілений через свою віру в Ісуса. Біблія розповідає його історію.

" І приходять вони в Єрихон. Коли ж він з учнями своїми і з силою народу виходив з Єрихону, син Тимея, Вартимей, сліпий жебрак, сидів край дороги. Довідавшися, що то Ісус з Назарету, закричав він і промовив: "Сину Давидів, Ісусе, змилуйся надо мною!" Багато сварили його, щоб мовчав, та він кричав ще більше: "Сину Давидів, змилуйся надо мною!" Ісус же спинивсь і каже: "Прикличте його!" Кличуть, отже, сліпого й говорять до нього: "Бадьорся! Устань лишень, кличе тебе." Він же, скинувши свою верхню одежу, скочив і підійшов до Ісуса. Ісус, до нього звернувшись, каже: "Що ти хочеш, щоб я зробив тобі?" А сліпий йому: "Учителю мій, - щоб я бачив!" Сказав Ісус до нього: "Іди, віра твоя спасла тебе." І негайно прозрів той та й пішов дорогою за ним" (Марк. 10:46-52).

Якби Вартимей сидів і думав: „Ну якщо на те є воля Ісуса, то Він зцілить мене…” Що б тоді сталося? Вартимей ніколи б не прозрів, хоча з цієї історії явно випливає, що Ісус хотів його зцілити. Ми бачимо, що Ісус не шукав Вартимея. Він просто йшов мимо нього. І, якби Вартимей не почала кричати, Ісус пройшов би мимо. Це означає, що Вартимей не отримав би зцілення. Перша ознака віри Вартимея полягає в тому, що він почав кричати до Ісуса.

По-друге, зверніть увагу на те, що Вартимей не слухав, що говорять оточуючі. Коли вони намагалися змусити його замовкнути, він починав кричати ще сильніше. Це також свідчить про його віру.

По-третє, Ісус не відразу відповів на крики Вартимея. Якби Вартимей перестав кричати, то ніколи не отримав би зцілення. Це відноситься і до нас. Нам необхідно бути наполегливими у молитві , навіть якщо нам здається, що ми не отримуємо відповіді на молитву. Саме в ці моменти перевіряється наша віра. Продовжуйте стояти у вірі, незважаючи на ворожі нам обставини.

Біблія говорить, що коли нарешті Ісус попросив його підійти, то Вартимей „скинув з себе верхній одяг”. Залишити свій одяг для сліпого було рівносильно його втрати. Він міг це зробити тільки у разі, якщо вірив, що вже ніколи не буде сліпим. Ісус ще раз перевірив віру Вартимея, коли той вже стояв перед Ним. Він запитав Вартимея, чого він хоче, і з відповіді випливає, що Вартимей вірив, що Ісус зцілить його від сліпоти..

Нарешті, Ісус говорить Вартимею, що його зцілила його віра. Якщо лікування по вірі було можливо для Вартимея, то воно можливе і для кожного з нас, тому що Бога відноситься однаково до кожного з нас.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -1


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений