Смотрите на жизнь весело!

Іноді ми не можемо змінити саму ситуацію, але можемо змінити своє ставлення до неї!

У книзі Приповістей (31:25) написано: «Сила та пишність одежа її, і сміється вона до прийдешнього дня». Тут мова йде про жінку, яка встигала багато. Вона робить килими і покривала, насаджує вона виноградника, набуває поля ... До того ж видно, що вона добра дружина і мати. І ще одна її характеристика - вона весело дивиться на майбутнє. Я думаю, що й на теперішній час вона весело б дивилася. Ця жінка мала внутрішню силу і внутрішню красу: «... Вона чинить чоловікові добром, а не зло, по всі дні життя свого». Напевно ця жінка не була настільки особливою, що не мала труднощів та неприємностей. Але її характер, її вміння зберігати оптимізм, вміння справлятися з усіма життєвими обставинами «весело» допомагало їй залишатися врівноваженою.

А як ми реагуємо на труднощі і неприємності? Дратуємося і кричимо або ж володіємо собою і можемо з гумором поставитися до будь-якої ситуації?

Дуже часто ми сердимося на чоловіка, навіть якщо, по суті, ніхто не винен. Чи траплялося вам відпочивати десь, де умови були не такими, як вам обіцяли або як вам хотілося? Згадайте, як ви реагували в той момент? Добре чи погано? Чи повернули ви цю ситуацію проти свого чоловіка, вважаючи, що він винен? Або ж ви обоє просто розслабилися і стали радіти, тому що, незалежно від обставин, вам добре і весело бути разом - а це найголовніше.

У Приповістях 17:22 написано: «Серце радісне добре лікує, а пригноблений дух сушить кості». Веселий підхід до життя і життєвих ситуацій принесе добро вашого власному серцю (Не буде переживань та інфарктів), а також зможе зцілити відносини і знайти правильне рішення складного питання. Часто ми не можемо змінити ситуацію, але можемо змінити своє ставлення до неї.

Основна стаття: КУТ ЗОРУ
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 1


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений