Що говорить Біблія про побачення

Одне з питань, яке завжди цікавить молодих людей, таке: "Що говорить Біблія про побачення? Які на рахунок цього дано вказівки?" Мудрі практичні поради, що стосуються області взаємовідносин, можна знайти в книзі Боба Яндіана «Одна плоть». Автор розкриває біблійні істини, які знаходять застосування в реальному житті кожної людини. Самотні ви чи одружені - в будь-якому випадку вам варто прочитати цю книгу. Адже шлюб - це завіт, укладений Богом, до якого потрібно ставитися з великою пошаною.

Отже, що ж говорить нам Біблія про побаченнях ... Вірш 1-го послання до Коринтян (7:1) навчає, що під час побачень молодий чоловік несе відповідальність за фізичний контакт. Адже метою побачень є знайомство з особистістю, а не з тілом. Святий Дух каже: «Якщо ти не одружений на ній, то не торкайся до неї». Буквальний переклад цього вірша звучить так: "розсудливо для юнака не розпалювати в дівчині вогню". Це означає, що він не повинен робити нічого, що б розпалювало в ній сексуальне бажання. Книга Приповістей порівнює дівчину з колодязем, вода в якому спокійна. Якщо молодий чоловік не стримує себе, каже своїй подрузі ніжні слова, розпалюючи в ній вогонь, він вчиняє не у відповідності з Божим Словом. У Приповістях (6:27,28), де Давид наставляв свого сина Соломона: "Чи візьме людина огонь на лоно своє -, і одіж її не згорить?" - полум'я символізує сексуальну пристрасть. Ці вірші говорять, що якщо ви, не будучи одруженим, розпалюєте вогонь пристрасті, ви неодмінно обпалитесь!

Коли молодий чоловік йде на побачення з дівчиною, він повинен розуміти, що на цей час, поки вона з ним, він стає хранителем її душі і захисником її тіла. В кінцевому рахунку, він несе відповідальність не тільки перед її батьками, але й перед Господом. Батьки неодмінно повинні знати юнака, з яким зустрічається їхня донька, або дівчину, з якою зустрічається їх син. Тому молодий чоловік повинен познайомитися з батьками дівчини, перш ніж піти з нею на побачення. Скажіть їм, коли ви плануєте привести дівчину додому, і обіцяйте подзвонити, якщо затримуєтеся.

Ми з'ясували, що метою побачення є знайомство з особистістю. Щоб краще познайомитися з особою протилежної статі, слід використовувати різні заходи, в яких бере участь багато людей, або проводити час з друзями чи родиною, перш ніж залишатися наодинці. Поцікавтеся спочатку, чи має ця дівчина або юнак такі ж цінності, що маєте ви, навіть якщо ви ставитеся до неї або нього як до друга чи подруги. І потім, коли ви будете проводити час наодинці, переконайтеся в тому, що обстановка не сприяє сексуальній спокусі.

І хоча в цьому вірші про це не згадується, дівчина також відповідає за те, щоб не розпалювати вогонь пристрасті у юнака. Пам'ятайте, що Біблія порівнює чоловіка з джерелом або фонтаном? Один тільки погляд на свою подругу може розпалити в чоловікові бажання! Тому 1-е послання до Тимофія (2:9) велить дівчатам одягатися добропристойно. Те, як ви одягаєтеся, визначає те, як він буде з вами поводитися. Те ж можна сказати про непристойні розмови та поведінку. Буває, що дівчина одягається пристойно, але мова її та поведінка настільки спокусливі, що стає зрозуміло, що події розгортатимуться навколо її тіла, а не розуму і серця. Якщо молодий чоловік, з яким вона зустрілася, благочестивий, він кине таку дівчину, як гарячу картоплю, щоб не обпекти пальці! Якщо він не є благочестивим, він буде з усією наполегливістю домагатися фізичної близькості, тому що вона посилає йому сигнали схвалення.

Якщо він настільки не поважає її, що вимагає від неї, щоб вона пішла на компроміс зі своєю совістю заради задоволення його плотських бажань, то такий молодий чоловік не вартий і ламаного гроша! Дівчина не повинна віддавати себе чоловікові під тиском з його боку або через страх втратити його. Молодий чоловік, який поважає і себе, і свою обраницю, з самого початку не буде намагатися розпалити в ній сексуальне бажання. Якщо це мимоволі станеться, і вона попросить його припинити, він повинен буде в поважному тоні вибачитися перед нею за те, що перестав контролювати свої дії.

У 1-му посланні до Коринтян (7:2) сказано, щоб уникнути розпусти, нехай кожен муж має дружину, і кожна жінка хай має свого чоловіка Слово "свою" закладає основу сексуальної поведінки неодруженого молодого чоловіка або дівчини. У шлюбі ви будете належати тільки один одному. Тому так важливо "не розпалювати вогню", поки ви тільки зустрічаєтеся і ще не поєдналися в шлюбі. Коли призначений вам чоловік, нарешті, з'явитися у вашому житті, ви будете дуже раді тому, що погашали цей вогонь і остерігалися опіків.

Фраза "щоб уникнути розпусти" вказує на ще один аспект, пов'язаний із побаченнями. Чим довше ви зустрічаєтеся, тим важче вам утримувати себе від спокуси сексуального зв'язку. Якщо у вас було достатньо часу, щоб усвідомити, що Бог звів вас для створення сім'ї, і ви зустрічалися досить довго, щоб пізнати один одного, то одружуйтесь! Якщо ви знаєте, що зустрічаєтесь не з тією людиною, яка має стати вашим чоловіком, і між вами з'являється фізичний потяг, негайно розірвіть ваші відносини. Перестаньте грати з вогнем! Вогонь, який не контролюється, приносить шкоду і руйнування.

Вогонь, який знаходиться під наглядом, є благословенням. Точно таке полум'я благочестивої пристрасті було запалене Богом, але для того, щоб воно було благословенням, його треба обмежувати в межах шлюбу. Все зводиться до двох основних речей: по-перше, будьте чесними з собою, усвідомлюючи свої слабкості, і уникайте повних спокуси ситуацій. По-друге, завжди пам'ятайте, що ваше тіло належить вашій майбутній парі. На побаченні не робіть нічого такого, про що вам було б незручно пізніше розповісти чоловікові або дружині.

Все це в такій же мірі відноситься і до більш дорослих самотніх чоловіків і жінок. Чоловік, можливо, не буде нести відповідальності перед батьками жінки, але він продовжує нести відповідальність за свої вчинки перед Богом.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 5


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений