Молитва звільнення

1. Господь Ісус, я визнаю свою потребу в Тобі, і приймаю Тебе своїм Спасителем. Я запрошую Тебе стати Господином мого життя – мого тіла, розуму, моїх емоцій, моєї волі, мого духа, моєї роботи, мого часу, мого дому, моєї сім'ї, мого майна і моїх взаємин. Дякую Тобі за Твою Кров, пролиту для мого звільнення. Амінь

2. Дякую Тобі, Ісусе, за те, що Ти помер за мене для мого прощення. Актом своєї волі я вибираю пробачити всіх, хто заподіяв мені біль (назвати імена вголос). Я відпускаю їх у свободу мого прощення. В Ім'я Ісуса. АМИНЬ.

3. Я безумовно прощаю всіх моїх предків за все, що завдало мені шкоди. І особливо я відрікаюсь від наслідків їх гріхів в Ім'я Ісуса. Небесний Батько, як дитя Боже, я проголошую, що сила Крові Ісуса звільнила мене від всіх гріхів моїх предків. Я проголошую свободу, від усіх наслідків окультних занять, всіх членів сім'ї по батьківській лінії, і по лінії матері (ворожіння, лікування з залученням духів, гороскопи, змови, окультна література, передбачення, талісмани, сатанинська рок музика, кольоротерапія, екстрасенсорика, язичницькі свята і звичаї, ясновидіння та інші (від усіх проклять і тверджень, які принесли шкоду в моє життя, від спадкових хвороб і від результатів їх гріхів, що вплинули на моє життя). в Ім'я Ісуса Христа, який став прокляттям за мене на Голгофі, який помер для того, щоб я знайшов свободу. Амінь.

4. Отець Небесний, я сповідую, що через свій біль я дозволив (назвати все, що мали в собі проти інших людей) гніву, образам, прокльонам, поганим думкам та іншому довго триматись у моєму житті. Я визнаю свій гріх, каюсь і відвертаюсь від нього, прости мене і очисти в Ім'я Ісуса Христа. Амінь.

5. Дякую Тобі, Отче, за Твоє прощення. Я тепер прощаю себе за те, що Ти вже пробачив мені. Амінь.

6. Прости мене, Господь, за те, що я звинувачував Тебе в тому, що інші зробили в моєму житті. Я знаю, що Ти ненавидиш те, що сатана зробив у моєму житті. Дякую Тобі за те, що Ти любиш мене і обіцяєш звільнити мене.

7. Сатана, я відмовляюся від всіх твоїх справ в моєму житті. Я, актом своєї волі і силою, що дана мені Ісусом Христом з Назарету, закриваю ці двері для тебе назавжди. Я наказую тобі в Ім'я Ісуса Христа більше не турбувати мене, тому що я сповідався, покаявся і очистився Кров'ю Ісуса Христа. Амінь.

Освячення. Господь Ісус, я віддаюся повністю Тобі - мій дух, душу і тіло. Наповни мене Святим Духом, щоб я повністю належав Тобі. В Ім'я Ісуса. Амінь.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 5


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше