Як вибрати для себе церкву?

Найголовніше при виборі церкви, у яку Ви збираєтеся ходити - це наявність у ній ясної і зрозумілої проповіді біблійних істин. Це повинні бути збори відроджених (тобто народжених від Духа Святого) людей, що живуть відповідно до вчення Ісуса Христа

Як вибрати для себе церквуЗверніть увагу на те, наскільки правильно у церкві доноситься Біблійне вчення. Лжевчень та лжевчителів зараз занадто багато і можливість піти за ними неправильною дорогою дуже висока. Тому перш, ніж вибирати, уважно прочитайте Новий Заповіт (або, хоча б чотири Євангелія), розмірковуючи над прочитаним. Зверніться до Бога у молитві, просіть Його показати Вам ту церкву, в якій ви зможете духовно зростати і зміцнюватися в істині.

Запитайте поради у віруючих людей, з якими ви добре знайомі, бачите їх "поводження чисте в страху" (1 Пет. 3:2) і "нелицемірну любов" (2 Кор. 6:6). Однак не слід піддаватися впливу тих, хто особливо наполегливо пропагує саме свою помісну церкву, контролює вас і не дає вам зробити самостійний осмислений вибір.

Без церкви християнство неможливе! Збори відроджених людей - це і є свята Церква Божа. Не шукайте гарного будинку - головне не в матеріальному. Головне - це люди! Саме люди, які мають УСВІДОМЛЕНУ віру в Ісуса Христа, є головним предметом для вибору. Шукайте краси духовної! Вона нерозривна з Біблією!

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -1


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений