Вірші Біблії, які ми можемо використовувати в молитві за свою країну

Ми покликані Богом молитися за Україну, де ми народилися та живемо, тому що наш Бог зі своєї великої любові й ласки хоче рятувати від смерті не тільки окремих людей, але й весь наш українській народ. 

«І шукав Я між ними чоловіка, що поставив би загороду, і став би в виломі перед Моїм обличчям за цей Край, щоб Я не знищив його,  але не знайшов!» (Иез. 22:30) – говорить Слово Боже.

На цій сторінці зібрані вірші з Біблії, які ми можемо використовувати у молитві за Україну. Під час молитви можна замість слова Єрусалим використовувати назву міста, в якому ти живеш, а замість слова Ізраїль - Україна.

Молитва за Україну

Покаяння за гріхи свого народу

ДАНИЇЛ 9:4-19. "І молився я Господеві, Богові своєму, і сповідався й казав: О мій Господи, Боже великий і грізний, що стережеш заповіта та милість для тих, хто кохає Тебе, та для тих, хто виконує Твої заповіді! Ми прогрішилися та чинили беззаконня, і були несправедливі, і бунтувалися, і відверталися від Твоїх заповідей та від постанов Твоїх. І не прислухалися ми до Твоїх рабів пророків, що говорили в Твоїм Імені до наших царів, наших начальників та наших батьків, і до всього народу землі. Тобі, Господи, справедливість, а нам сором на обличчя, як цього дня для юдея, і для мешканців Єрусалиму, і для всього Ізраїля, близьких та далеких, по всіх тих краях, куди Ти їх вигнав за їхнє спроневірення, що допустилися його перед Тобою. Господи, сором на обличчя нам, нашим царям, князям нашим та нашим батькам, що згрішили перед Тобою! А Господеві, нашому Богові, милість та прощення, бо ми бунтувалися проти Нього, і не слухалися голосу Господа, нашого Бога, щоб ходити законами Його, які Він дав нам через Своїх рабів пророків. І ввесь Ізраїль переступив Закона Твого, і відвернулися, щоб не слухатися Твого голосу, і було вилите на нас те прокляття й та присяга, що написана в Законі Мойсея, Божого раба, бо ми прогрішилися Йому. І Він сповнив Своє слово, яке говорив на нас та на наших суддів, що судили нас, щоб спровадити на нас велике зло, такого не було вчинено під цілим небом, яке було вчинене в Єрусалимі! Як написано в Мойсеєвому Законі, усе те лихо прийшло на нас, та ми не вблагали Господа, нашого Бога, щоб вернутися нам від свого гріха, і щоб порозумнішати в Твоїй правді. І Господь пильнував того лиха, і спровадив його на нас, бо справедливий Господь, Бог наш, у всіх Своїх чинах, які Він зробив, та ми не слухали Його голосу.  А тепер, Господи, Боже наш, що вивів з єгипетського краю Свій народ потужною рукою, і зробив Собі славне Ім'я, як цього дня, згрішили ми, стали несправедливі! Господи, у міру всієї Твоєї справедливости нехай відвернеться гнів Твій та Твоя ревність від Твого міста Єрусалиму, Твоєї святої гори, бо через наші гріхи та через провини наших батьків Єрусалим та народ Твій відданий на ганьбу для всіх наших околиць. І нині прислухайся, Боже наш, до молитви Твого раба та до його благань, і нехай засвітиться Твоє лице над Твоєю спустошеною святинею, ради Господа! Нахили, Боже мій, вухо Своє та й послухай, відкрий Свої очі й побач наші спустошення та те місто, де кликалося Ім'я Твоє в ньому, бо ми кладемо свої благання перед Твоїм лицем не через свої справедливості, але через велику Твою милість. Господи, вислухай! Господи, прости! Господи, прислухайся й зроби! Не опізняйся ради Себе, мій Боже, бо Ім'я Твоє кличеться над Твоїм містом і над Твоїм народом!".

Прохання про порятунок і допомогу

ПСАЛТИР 143:11. "Порятуй же мене (мою країну) й збережи Ти мене від руки чужинців, що їхні уста промовляють марноту, а їхня правиця - правиця зрадлива".

ПРИПОВІСТІ 28:2. "Коли край (моя країна) провиниться, то має багато володарів, коли ж є людина розумна й знаюча, то держиться довго ..."

ПРИПОВІСТІ 29:2. "Коли множаться праведні, радіє народ; як панує ж безбожний, то стогне народ ..."

ПРИПОВІСТІ 29:4. "Цар утримує край правосуддям, а людина хабарна руйнує його ..."

ПРИПОВІСТІ 21:1. "Водні потоки - цареве це серце в Господній руці: куди тільки захоче, його Він скеровує..."

ПСАЛТИР 2:10-11. "Отже, помудрійте, царі, навчіться ви, судді землі: Служіть Господеві зо страхом і радійте з тремтінням!"

ПРИПОВІСТІ 22:10. "Глумливого вижени, і вийде з ним сварка, і суперечка та ганьба припиняться..."

ПРИПОВІСТІ 25:5. "Коли віддалити безбожного з – перед обличчя царевого, то справедливістю міцно поставиться трон його."

Молитва про відновлення країни і народу

ІСАЯ 66:8-18. "Хто таке коли чув? і хто бачив таке? Чи зроджена буде земля в один день? Чи народжений буде народ за одним разом? Бо як тільки зазнала Сіонська дочка породові дрижання, то синів своїх вже породила… Чи Я допроваджу до породу, і не вчиню, щоб вона породила? говорить Господь.Чи Я що чиню, щоб родила і стримаю? каже Бог твій. Радійте із Єрусалимом (з вашою країною) і тіштеся всі ним, хто його покохав! Втішайтесь ним радістю всі, що з-за нього в жалобі були! Щоб ви ссали і наситилися з перс потіхи його, щоб ви ссали та розкошували із перс слави його! Бо Господь каже так: ось керую до нього Я мир, немов річку, і славу народів - немов той потік заливний: ви будете ссати, і на руках будуть носити вас і бавитимуть на колінах! Як когось ненька його втішає, так вас Я потішу, і ви втішені будете Єрусалимом (у вашій країні). І побачите це, й серце ваше радітиме, й як трава молода, розцвітуть ваші кості! І в рабах Його буде пізнана Господня рука, і буде Він гніватися на Своїх ворогів... Бо Я знаю їхні вчинки та їхні думки, і прийду, щоб зібрати всі народи й язики, і вони прийдуть і Мою славу побачать!"

Проголошувати обітниці Божі для України

ЄЗЕКІЇЛЯ 33:11 "… живий Я, говорить Господь Бог, не прагну смерти несправедливого, а тільки щоб вернути несправедливого з дороги його, і буде він жити ..."

ЄЗЕКІЇЛЯ 34:11 "… ось, Я Сам, і зажадаю отару Мою, і перегляну їх ..."

ЄЗЕКІЇЛЯ 34:16-29. "Загинулу вівцю відшукаю, а сполошену поверну, а поранену перев'яжу, а хвору зміцню, а ситу та сильну погублю, буду пасти її правосуддям... ось, Я буду судити між вівцею й вівцею, між бараном і козлами. Чи мало вам того, що ви спасуєте хороше пасовище, а решту ваших пасовищ ви топчете своїми ногами? І воду чисту ви п’єте, а позосталу ногами своїми каламутите? І отара Моя мусить випасати потоптане вашими ногами і пити, скаламучене ногами вашими! Тому так Господь Бог промовляє: Ось Я Сам буду судити між вівцею ситою й між вівцею худою. За те, що ви боком і раменом попихаєте, і рогами вашими колете всіх слабих, аж поки не порозпорошуєте їх геть, то Я спасу отару Свою, і вона не буде вже за здобич, і Я розсуджу між вівцею й вівцею! І складу Я з ними заповіта миру, і видалю на землі злу звірину, і вони пробуватимуть в пустині безпечно, і будуть спати по лісах. І вчиню їх та довкілля Мого взгір'я благословенням, і спущу дощ в його часі, це будуть дощі благословенні. І польове дерево видасть свій плід, і земля видасть свій урожай; і будуть вони безпечні на своїй землі, і пізнають, що Я - Господь, коли зламаю занози їхнього ярма і врятую їх від руки тих, хто їх поневолив. І викохаю їм саджанця на славу, і не будуть вони вже забрані голодом із землі, і не понесуть уже ганьби народів. "

Пророчі слова, які можна проголошувати на Україну

ІСАЯ 60:1-5. "Уставай, світися, Єрусалиме (моя країна), бо прийшло твоє світло, а слава Господня над тобою засяяла! Бо темрява землю вкриває, а морок - народи, та сяє Господь над тобою і слава Його над тобою з’являється! І підуть народи за світлом твоїм, а царі – за ясністю сяйва твого. Здійми свої очі навколо й побач: усі вони зібрані, і до тебе ідуть; сини твої йдуть іздалека, а дочок твоїх на руках он несуть! Побачиш тоді і роз’яснишся ти," сполохнеться й поширшає серце твоє, бо звернеться морське багатство до тебе, і прийде до тебе багатство народів!

ІСАЯ 60:17-21. "Замість міді впроваджу Я золото, і замість заліза - срібло, і замість дерева - мідь, і замість каменю - залізо; і дозором твоїм зроблю мир, твоїми ж начальниками – СПРАВЕДЛІВІСТЬ! Нечутно буде більш насильства в краї твоїм, руїн й спустошення - в межах твоїх, і назвеш свої мури спасінням, а брами свої – похвалою! Удень сонце не буде тобі вже за світло, і не буде світити тобі місяць за сяйво, бо буде тобі вічним світлом Господь, а твій Бог за окрасу твою! Не зайде вже сонце твоє, і місяць твій вже не сховається; бо Господь буде для тебе вічним світлом, і дні жалоби твоєї покінчаться! І народ твій усі справедливі вони, землю вспадкують навіки, - парость Моїх саджанців, чин Моїх рук на прославлення!"

ПСАЛТИР 143:12-15. "Щоб були сини наші, немов саджанці, виплекані в їхній молодості, наші дочки немов ті наріжні стовпи, витесані на окрасу палати! Повні наші комори, вони видають найрізніше, котяться тисячами наші вівці та кози, десятками тисяч по наших подвір’ях розплоджуються! Ситі наші бики, немає пригод і немає хвороби, і на вулицях наших нема нарікань! Блаженний народ, що йому так ведеться. Блаженний народ, що Господь йому Бог!".

За начальників, за владу

ІСАЯ 32:1-5. "Тож за праведністю царюватиме цар (президент), а князі (депутати, міністри) володітимуть за правосуддям. І станеться кожен, як захист від вітру, і немов та заслона від зливи, як потоки води на пустині, як тінь скелі тяжкої на спраглій землі… І не будуть заплющені очі видющих, і слухатимуть вуха тих, які слухають! І знання розумітиме серце нерозважних, а язик недорікуватих поспішить говорити виразно. Не будуть вже кликати достойним глупця, а на обманця не скажуть шляхетний."

А М І Н Ь.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 4


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше