Молитва за дітей

Батькам важливо молитися за своїх дітей, а також за себе, щоб Господь дав мудрість, як їх виховувати. Наполеглива молитва матері і батька за свою дитину творить чудеса. Найкраще, що ми можемо дати своїм дітям - це навчити їх довіряти Богу, любити Слово Боже і молитву.

"І будуть ці слова, що Я сьогодні наказую, на серці твоїм. І пильно навчиш цього синів своїх, І будеш говорити про них, як сидітимеш удома, і як ходитимеш дорогою, і коли ти лежатимеш, і коли ти вставатимеш" (Повторення Закону 6:6-7).

Ось приклад однієї з молитов, що показує, як молитися про своїх дітей.

"Господи, яви святість Твою дітям моїм! Заради імені Твого святого помилуй їх. Візьми їх зі світу цього жорстокого і приведи у царство Твоє. Окропи їх чистою водою! І очисти від всіх нечистот та ідолів. Дай їм нове серце і дух новий дай їм! Візьми з їхнього тіла серце камінне і дай їм серце із плоті. Вклади всередину їх дух Свій і зроби, щоб ходили вони в заповідях Твоїх і дотримувалися і виконували закони Твої. І звільни їх від усіх нечистот їх, і не дай їм терпіти голоду. Нагадай їм про злі шляхи їх і недобрі справи їх і дай їм відчути огиду за беззаконня і мерзоти, які чинили вони. А Ти, Господи, з великої милості Твоєї, очисти їх від усіх гріхів їх, заради імені Твого. Щоб стали вони, як Едемський сад, і побачили, що Ти Господь відновляєш поруйноване, засаджуєш спустошіле. Бо Ти Господь, сказав і зробив."

Важливо також молитися за дітей, використовуючи вірші з Біблії.    

Молитва матері

Небесний Отче!

Схиляюсь перед тобою, маючи надію на Твою милість. Спаси й помилуй мене. Господи, прости мені всі мої гріхи. Нехай Твоя Свята кров омиє і звільнить від прокляття мене і весь мій рід. Дякую Тобі за те, що Ти любиш і приймаєш мене такою, яка я є. Також Господи, дякую за велике благословіння, яке маю від Тебе, - дар материнства. Даруй мені, Боже, Твою нескінченну мудрість для виховання моїх дітей.

Моя молитва за дітей - благаю Тебе, відкрий їх серця для Твого Слова, яке навчить їх праведності й дасть розуміння Твоїх шляхів. Дай моїм дітям прагнення до пізнання і наполегливість у навчанні. Нехай страх перед Тобою збереже їх від спокус миру - грошолюбства, наркотиків, алкоголю, сексуального розтління. Хай пошана до своїх батьків принесе їм довголіття та повагу їх майбутніх дітей. Нехай своїм чистим життям вони прославлять Твоє ім'я на Землі. В ім'я Ісуса Христа. Амінь.  

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 18


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений