Інфо для "крутого" цвіркуна

a9_1.png"Кожен цвіркун знай свій припічок! .." - нестямно кричала вчителька, яка намагалася поставити на місце занадто допитливу дівчинку. Пам'ятаю, ця фраза дуже сильно збентежили мене. Про що мова? Цвіркун, припічок ... А коли зрозуміла, я ледве вийшла з-під хвилі обурення і відчаю. Оскільки народну мудрість процитувала завуч школи, шановний педагог, її словам треба було б вірити, але чомусь все всередині протестувало! Як довести вчительці, що я не цвіркун і не хочу все своє життя безвихідно сидіти на якомусь там припічку?!

Педагогів, як правило, не вибирають. Їм вірять - зобов'язані вірити. А якщо ні - вас чекають великі неприємності. Але це тема окремої розмови ... А поки мова піде про ненормальних цвіркунів - про тих, хто не боїться новизни і змін.

Тільки зараз я розумію, що немає меж і кордонів можливостям - ми можемо досягти багатьох вершин. Наші горизонти безмежні - саме такими нас створив Бог. І зупиняється у своєму розвитку людина лише тоді, коли вирішить зробити це. Виходить, що бар'єри ми створюємо собі самі!

Ну, не зовсім самі. Докладають до цього руку і батьки, і вчителі, і просто "мудрі" дорослі, яких дратують допитливі діти. Набагато простіше виховати дитину покірливою, такою, що не має власної думки, ніж направити в конструктивне русло живий і винахідливий дитячий розум і зробити його унікальним інструментом досягнення найнеймовірніших цілей.

Але принадність життя в тому, що якимось чином вплив незгарбного виховання негативно позначається не на всіх "цвіркунах"! Є ті, хто все ж таки бажає перевірити, на що схожий інший припічок. Перескочивши туди, цікаві особистості розуміють: а нітрохи не гірше, навіть зручніше і вище. І себе відчуваєш краще, коли покидаєш насиджене місце, яке порядком набридло.

Якщо вам знайоме це відчуття, якщо хоч раз ви ризикнули спростувати жорстке правило нашої дійсності, з якого випливає: "На яку грядку посадили - там і рости" - тоді ласкаво просимо в "круті" цвіркуни! Саме тут генеруються кадри для зміни життєвих обставин. Тут виховуються особистості.

Здорово? Так. Тільки знайте: бути особистістю, плисти проти течії важко. Тому що завжди легше йти прокладеною лижнею, ніж, потопаючи в снігу, задихаючись від крижаного вітру, що б'є в обличчя, стогнучи і обливаючись потом, прокладати новий шлях. Часом здається, що це неможливо. Однак нехай вас підбадьорять такі слова: "Не моліться про легке життя. Моліться, щоб стати сильнішим. Не моліться про завдання по своїх силах. Моліться про силу для подолання своїх завдань" (Філліпс Брукс). Адже сказано в Біблії: "Я все можу в зміцнюючому мене Ісусі Христі" (До Фил. 4:13). Ризикніть і зробіть щось, що до сих пір не робили! І тоді вас чекає відкриття: неможливе - це завдання, яке не може виконати ніхто, поки хтось його не виконав.

Один з кращих мотиваційних спікерів планети Лесь Браун радить: "Спрямовуйтеся до Місяця! Навіть якщо пролетите повз, то опинитеся серед зірок". А поки будете летіти, не порівнюйте себе ні з ким. Ви - це ви. Такого більше немає. Так хіба може ось цей унікальний, єдиний і неповторний чоловік просидіти все своє життя на одному місці і навіть не поцікавитися, що за межами звичної комфортної зони? А раптом там життя, про яке ви колись мріяли? Наважтеся: настав час здійснити вашу мрію!

(Автор: Світлана Мергасова)

Основна стаття: КУТ ЗОРУ
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений