Коли здається, що Бог не чує

Все залежить від тебе. Якщо захочеш, ти зможеш отримати своє чудо

"І ось жінка одна хананеянка, із тих околиць прийшовши, заголосила до Нього й сказала: Змилуйся надо мною, Господи, Сину Давидів, демон тяжко дочку мою мучить! А Він їй не казав ані слова. Тоді учні Його, підійшовши, благали Його та казали: Відпусти її, бо кричить услід за нами! А Він відповів і сказав: Я посланий тільки до овечок загинулих дому Ізраїлевого... А вона, підійшовши, уклонилась Йому та й сказала: Господи, допоможи мені! А Він відповів і сказав: Не годиться взяти хліб у дітей, і кинути щенятам... 27 Вона ж відказала: Так, Господи! Але ж і щенята їдять ті кришки, що спадають зо столу їхніх панів. Тоді відповів і сказав їй Ісус: О жінко, твоя віра велика, нехай буде тобі, як ти хочеш! І тієї години дочка її видужала." (Мв. 15:22-28)

A4_iscel4.jpgВона кричала: "Помилуй, Господи!". Бажання допомогти дочці спонукало її бути наполегливою. Але Ісус начебто не чув ... Принаймні не показував це ... А потім заявив, що Він посланий тільки до Ізраїльтян і чужим не варто на Нього розраховувати.

Коли Сам Бог говорить такі слова, здавалося б, залишається тільки повернутися і піти ... Але хананеянка була не згодна. Схилившись перед Ісусом, вона молила хоча б про крихти Його божественної уваги. Вона ні на мить не сумнівалася, що Бог може зцілити її дочку ... Прекрасно усвідомлювала, що язичниця, що "недостойна". Але, сподіваючись на милість, просила невідступно.

Винагорода її була велика. По-перше, вона отримала те, чого так сильно хотіла - зцілення доньки. По-друге, тільки їй, єдиній (у всіх чотирьох Євангеліях), Ісус сказав: "Твоя віра велика!".

Чи часто ми такы невідступні, як та жінка, коли просимо допомоги у Господа для отримання того, чого так гостро потребуємо? Чи часто ми так змиряємося, як вона, щоб, звеличуючи Подателя усілякої милості, задовольнятися найменшим? Навіть, коли нам здається, що Бог не чує, чи продовжуємо ми просити і змирятися перед Ним?

Ісус прагне сказати й тобі теж: "Твояс віра велика!". Все залежить від тебе. Якщо захочеш, ти зможеш отримати своє чудо.

Шлях до Бога починається з молитви. Натисніть ТУТЬ, щоб помолитися разом з нами.  

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 2


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений