Причини гомосексуальної поведінки

Гомосексуальне бажання є неприродним. Його причини лежать у психіці, у мисленні людини

причини гомосексуальностіЯк правило, все починається з дефіциту любові, недоотриманої дитиною з боку дорослих. Емоційна підтримка батьків надзвичайно необхідна дитині для розвитку здорового уявлення про себе. Виростаючи, людина може навіть не розуміти справжньої причини і думати, що вона просто була народжена "неправильно (не у тому тілі)".

Через величезну кількость поранених емоцій і потреб, які залишилися без відповіді, у підлітка формується боязнь бути відкинутим особою протилежної статі і він бачить вихід в любові, спрямованої до суб'єкта своєї ж статі - так молода людина прагне отримати взаємну любов і прийняття.

Розвиток оманливих думок відкриває двері розуму для брехні диявола і поступово людина потрапляє в рабство гріховної поведінки, стає нездатним контролювати свої емоції і сексуальні бажання. Результатом є рішення сприймати гомосексуальність своїм стилем життя. Людина починає жити ніби в замкненому колі: гріховну поведінку породжує відчуття провини, сорому і болю, які шукають вихід в гріховній поведінці і т.д. Тільки Бог може зруйнувати це коло і принести свободу в мислення і життя людини.

"А Ісус позирнув і сказав їм: Неможливе це людям, та можливе все Богові" (Матвія 19:26)

Наступна стаття: Зламане життя
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений