Заступіться за свою сім'ю, за своїх дітей

Хочеться відразу почати з питання: чи заступаєтесь ви за своїх дітей? Найімовірніше, ви відповісте: «Так, звичайно!» І це так, якщо мова йде про те, щоб заступитися за своє чадо в дитячому садку або початковій школі, коли вашу дитину образили. А як щодо того, коли діти вибирають шлях, протилежний тому, що вчить Слово Боже? На чию сторону ми стаємо? Захищаємо ми Бога, чи дітей?

Давайте подивимося, як це робив сам Ісус. Він прийшов на землю, щоб віддати Своє життя за людей, за грішників, а не за Бога. Заступатися за доброго не потрібно, правильніше буде захистити поганого, грішника. Часто трапляється, що в християнських родинах частіше заступаються за Істину, за Бога, а не за дітей. Діти частіше чують від батьків: «Ти це не робиш, того не дотримуєшся ...» - ці слова виражають не любов, а докір. А діти так потребують, щоб хоч у власній домівці бути в безпеці, відчувати любов і захист! Дитині важливо знати, що якщо він оступиться і впаде (згрішить), від нього не відвернуться, не покинуть, захистять. І вкрай важливо знати, що батьки на його стороні, тому за нього є кому клопотати перед Богом.

Іов в Старому Завіті приносив жертви Богу за своїх синів, коли вони збиралися і влаштовували бенкети. (Іов 1: 4-5).

Мати всесвітньо відомого сьогодні проповідника Бенні Хінна, коли Генрі (інший її син) гуляв в нічних клубах і вживав наркотики, не дорікала йому і не відштовхувала. Вона завжди говорила: «Я люблю тебе. Ісус любить тебе!» Вона також мазала ліжко сина єлеєм і молилася Богу.

Авігея, дружина Навала, захистила свою сім'ю в момент небезпеки (1-а Самуїла 25). У 24 вірші Авігея каже, що на ній гріх (а по суті, винен був її чоловік). Заступитися означає: «вбивай і мене»!

Есфір, коли її народу загрожувала смерть, ризикуючи власним життям, заступила свій народ перед царем.

У Числах 16: 45-47 є також повчальна історія. Народ сильно згрішив перед Богом - і Бог звернувся до духовних лідерів Мойсея та Арона, щоб вони відійшли в сторону - Сам Бог вирішив наказати народ. Проте ці два старця почали молитись Богу, а потім Мойсей наказав Арону, щоб той побіг, взяв кадильницю і куріння і не допустив виливу Божого гніву. Арон так і зробив, ставши між мертвими і живими, - і поразка припинилась.

Пам'ятайте: Бог на вашому боці, коли ви готові заступитися за слабкого, за жебрака, за вдову, за сироту, за свою дитину.

Основна стаття: КУТ ЗОРУ
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений