Чому важливо мати особисті відношення з Господом?

Спілкування з Господом допомагає подолати страхи, навчитися прощати людей і позбутися безліч проблем.

особисті відношення з БогомНайважливіше в житті християнина - мати особисті стосунки із Господом. Особисті відносини - це коли людина присвячує час, щоб в молитві побути з Богом наодинці, поговорити з Ним, послухати, що Він скаже у відповідь. Те, що Господь говорить своїм дітям, здатне навчити нас діяти правильно, направити нас у житті. Бог дуже хоче таким чином спілкуватися з кожним з нас! Залишаючи всі свої справи на час спілкування з Богом, ми показуємо Йому, що цінуємо й любимо Його. Тому все ще актуальними продовжують залишатися для нас слова Ісуса Христа: «Шукайте ж найперш Царства Божого й правди Його, а все це вам додасться» (Мф.6:33).  

Бог нас дуже любить, і тому хоче проводити з нами якомога більше часу. Бажано щодня ранкові години присвячувати такому спілкуванню. Говоріть Богу про ваші бажання. Дякуйте Його за все хороше у вашому житті. Просіть Його, щоб Він вам відкривався все більше і більше. Почніть любити Його у відповідь на Його любов і Ви побачите, як багато Він для вас зробить.

Бог допоможе вам радіти всупереч обставинам, якщо ви в покорі віддасте Йому ситуацію, в якій перебуваєте вже довгий час, і будете згодні підкоритися Його рішенню, яким би несподіваним воно не було б. 

Регулярно читайте Біблію, міркуйте над Словом, моліться Отцю Небесному. Це теж частина спілкування з Богом. З кожним днем ви все більше і більше будете довіряти Господу. Адже Він так цінує нашу довіру, Він очікує нашої уваги. І ступінь нашої любові, нашого прагнення до Нього часом грає дуже важливу роль в тому, що відбувається в нашому житті.

Спілкування з Господом допомагає подолати страхи, навчитися прощати людей і позбутися безліч проблем. Дивіться завжди на Нього і тоді Він зробить так, щоб весь світ і всі обставини "дивилися" на вас. Це означає, що ви самі будете говорити своїм обставинам і вони будуть слухатися вас (від Марка 11:23).

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -4


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше