Служіння "Молитва матері"

Виховуючи дітей, ми піклуємося про їхнє здоров'я, навчання, підготовку до дорослого життя. Але як багато часу ми витрачаємо, щоб навчити їх довіряти Богу? Може бути саме тому в усьому світі існує невтішна статистика зростання злочинів серед підлітків і молоді, кількості шлюбів, що розпадаються, психологічних розладів і безлічі інших негативних явищ. Молитва за своїх дітей, мабуть, найважливіший подарунок, яким ми, батьки, можемо благословити їх, відправляючи в самостійне життя.

Неважливо, якого віку ваша дитина - малий чи дорослий. Щоб у них все було добре, кожен син або дочка потребує материнської та батьківської молитви.

В нашій церкві проходить служіння "Молитва матері", де мами збираються разом, щоб підтримувати один одного в молитві за дітей. Запрошуємо вас приєднатися до нас. Коли мами моляться разом - Бог творить чудеса!  Наша сторінка у Facebook.          

молитва матері

НЕВТІШНА СТАТИСТИКА В УКРАЇНІ!

Близько 22 тисяч дітей і підлітків скоюють злочини; - 1,5 мільйона підлітків і молоді вживають наркотики; - 76% підлітків і молоді вживають алкоголь; - 58% дітей і підлітків переживають насильство від своїх рідних; - стрімко зростає відсоток самогубств серед підлітків і молоді. А скільки молоді вмирає від вживання наркотиків і алкоголю? Зменшити цю статистику може могутня ревна молитва матері!

У НАС РАДІСНА ЗВІСТКА, ДРУЗІ! "Молитва матері" розширила місце свого намету! Тепер по неділях ми збираємося на молитву за адресою: м. Академмістечко, вул. Малинська, 16 (з 14.15 до 15.15) в "ТВОРЧІЙ КОТЕЛЬНІ"".

Також "Молитва матері" проходить:  по п'ятницях з 18.30 до 20.30 в Оболонському районі за адресою: вул. Північна, 14 (ательє); у в Деснянському районі по понеділках з 19.00 - 21.00 за адресою вул. Бальзака, 60 (ательє) тел. 0633810651 - Майя; в Солом'янському районі по четвергах з 17.00- 19.00 за адресою вул. Довженка, 2, к.12, тел. 0931356317 - Надія.

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений