Вихід для нарко та алкозалежних

Більше 20 центрів ресоціалізації по всій Україні.

- консультації для родичів залежних

- амбулаторні чоловічі/жіночі групи взаємодопомоги

- психологічні консультації ВІЛ позитивним, моральна підтримка

Працюємо з 1998 року. Найефективніша програма реабілітації згідно статистики

Фарисеї та книжки дорікали Ісусу за те, що Він спілкувався з митарями, грішниками й блудницями. На що він відповів: «Лікаря не потребують здорові а слабі. Бо Я не прийшов кликати праведних, але грішників до покаяння » (Мd. 9:12,13).

Самарянське служіння в церкві «Перемога» вже більше 15 років займається роботою з нарко/алко залежними людьми, а також їх родичами. Можливо Ви запитаєте: «чому Самарянське»? Багатьом відома приповість про доброго самарянина, яку повідав Ісус учням. Мораль цієї приповісти полягала у заклику любити не тільки ближнього по крові, а й того, хто має потребу і страждає.

Саме цим і займається Самарянське служіння. Наркомани і алкоголіки в суспільстві вважаються «прокаженими» і багато людей від них відвертаються. Молоді хлопці та дівчата, які колись були в рабстві наркоманії, сьогодні допомагають молоді, яка потрапила в підступні тенета «залежності», власним прикладом доводячи їм, що вихід є, і він в Ісусі Христі.

На сьогоднішній день функціонують понад двадцять стаціонарних центрів ресоціалізації по всій Україні. Також в Києві працюють п'ять амбулаторних груп взаємодопомоги для нарко/алкозалежних людей. Групи проходять двічі на тиждень. Також групи підтримки є і для родичів та оточення залежних. Діють п'ять груп: окремо для матерів і дружин людей залежної поведінки.

Крім груп, працює Денний стаціонар «Добрий самарянин», щодня з 10:00 до 15:00, з понеділка по п'ятницю за адресою вул. Довженка, 2 каб. 12. Там Вам нададуть кваліфіковану допомогу, консультації і психологічну підтримку ВІЛ позитивним. У нас згідно зі статистикою розроблена найефективніша програма «Звільнення полонених». Відвідуючи групи і Денний стаціонар, залежні люди не тільки отримують свободу, а й знаходять нових друзів.

Також діє цілодобова лінія надії, через яку Ви можете звернутися і отримати необхідну Вам інформацію. Лінія надії.: +380 67 144 02 36, +380 93 149 43 18

Амбулаторні групи для наркозалежних проходять за адресами в м.Києві: вівторок - п'ятниця  вул. Генерала Наумова 23В,   ЖКХ «Політ»;   вул. Довженка 2, каб. 12;   вул. Сабурова 8 (конференц зал);   вул. Сормовська 9

Амбулаторні групи для алкозалежних за адресою: вул. Довженка 2, каб. 35 (четвер)

Групи для матерів : вул. Довженка 2, каб 12 (четвер); вул. Сабурова, 8 (четвер)

Групи для дружин: вул. Довженка 2, каб 12 (четвер); вул. Сабурова 8 (четвер)

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений