Як використовувати у молитві біблійські вірші про зцілення?

Ця добірка місць Святого Письма призначена для молитви за утвердження зцілення, забезпеченого віруючому Господом Ісусом Христом на Голгофському хресті.

Слово Боже говориться від свого імені або називаючи ім'я того, за кого ви молитесь. Вимовляйте Слово Боже з вірою, довіряйте Богові і чекайте, що Він виконає Свої обітниці. Важливо роздумувати над цими обітницями і просити Слово-Рэма розкрити зміст одкровення від Духа Божого, тобто що це значить для Вас. Да благословить Вас Господь!

Як берегти своє зцілення, читайте тут.

«Він тілом Своїм Сам підніс гріхи наші на дерево, щоб ми вмерли для гріхів, та для праведности жили; Його ранами ви ЗЦІЛИЛИСЯ» (1 Петра 2:24)

 1. Та мавши того ж духа віри, за написаним: "Вірував я, через те говорив", і ми віруємо, ТОМУ то й говоримо (2 Кор 4:13, Псалтир 115:1)
 2. Батько мій Небесний! До Слів Твоїх дослухаюся, і до розмов Твоїх прихиляю вухо моє; нехай не відійдуть вони від очей моїх; зберігаю їх у середині серця мого, бо життя вони тим, хто їх знайде, а для тіла усього його лікування. Понад усе, що лише стережеться, серце своє стережу; бо з нього походить життя. Відкидаю від себе лукавство уст, віддаляю від себе крутійство губ (Приповісті 4: 20-24).
 3. Прокляття Закону приходять на людину із-за її неслухняності голосу Господа Бога і через відсутність старання виконувати усі заповіді Його (Повторення Закону 28:15).
 4. Всяка неміч, всяка хвороба, всякий біль, всяке погіршення здоров'я, всякий недолік, страх (крім, страху господнього), депресія, убогість, неприємні відчуття - і тому подібні диявольські речі й прояви - знаходяться під прокляттям (клятвою) Закону (Повторення Закону 28: 58-61).
 5. Христос відкупив мене від прокляття закону, ставши прокляттям за мене, бо написано: "Проклятий усякий, хто висить на дереві", - Щоб Авраамове благословення в Ісусі Христі поширилося на мене (язичника), щоб обітницю Духа прийняв я вірою (Гал. 3:13-14)
 6. Тож немає тепер жодного осуду мені, бо я ходжу в Ісусі Христі не по плоті, а за Духом, бо закон Духа життя в Ісусі Христі ВИЗВОЛИВ мене від закону гріха і смерті (Римл. 8: 1-2). Ісусом Христом Бог мій ВИЗВОЛИВ мене від цього тіла смерті (Римл. 7: 24-25).
 7. Я, хто з Господом, є одним духом із Ним (Кор. 6:17), тому що я говорю як Божі Слова (1 Петра 4:11), а Господь поспішає виконати Своє Слово (Євр. 1:12).
 8. Оживлює дух, тіло ж не допомагає ні в чому; слова що їх я вимовляю (з'єднавшись з Господом) є дух і життя (Івана 6:63). Бо слово Боже живе та діяльне ... (Євр. 4:12).
 9. Я, святий, учасник небесного покликання пізнав Посланника й Первосвященика сповідання мого Ісуса Христа (Євр. 3: 1), тому приступаю з відвагою до престолу благодаті (Євр. 4:6). Я кажу так само, як Боже Слово (1 Петра 4:11), нехай жодне слово гниле не виходить їз уст моїх (Єф. 4:29).
 10. Маючи ж Архиєрея великого, що небо перейшов, Ісуса, Сина Божого, я буду триматися сповідання мого (Євр. 4:14). Я, праведний, вірою своєю житиму (Євр. 10:38. Авак. 2:4).
 11. Я не з тих, хто хитається на загибіль, але стою у вірі на спасіння душі (Євр. 10:39).
 12. Моя віра від слухання, а слухання через Слово Христове (Римл. 10:17).
 13. Я маю віру Божу і КАЖУ горі цій (немощів, хвороб, недоліків, болю, страху, депресії, прокльонів, злиднів, неприємних відчуттів  - усьому диявольському): «Порушся та й кинься до моря», і не матиму сумніву в серці моєму, але вірю, що станеться по словам моїм, - БУДЕ МЕНІ все, що я говорю. Як обіцяв мені Ісус: УСЕ, чого в молитві я попрошу, вірю, що одержу, - і БУДЕ МЕНІ [збудеться на практиці і я побачу отримане свого часу] (Марка 11: 23-24).
 14. Я не боржник плоті, чтобы за тілом жити;  я духом умертвляю тілесні вчинки, і ЖИТИ БУДУ ( Рим. 8:12-13 ). Не хлібом єдиним буду жити, але усяким словом, що виходить із уст Божих (Мф. 4:4).
 15. Бо як дощ чи то сніг сходить з неба й туди не вертається, аж поки землі не напоїть і родючою вчинить її, і насіння дає сівачеві, і хліб тому, хто їсть. Так і слово Господнє, яке виходить з уст моїх (коли я говорю як Слово Боже – 1 Петра 4:11), воно не вертається до Господа порожнім (і до мене, котрий перебуває у Христі, коли слова Його в мені перебувають – Івана 15:7), але зробить те, для чого Господь послав його (Ісаї 55: 10-11).
 16. Дух Того, Хто воскресив Ісуса із мертвих, живе в мені, і Той, Хто підняв Христа з мертвих, оживить і смертельне тіло моє через Свого Духа, що живе в мені (Римл. 8:11).
 17. Насаджений у домі, я квітую на подвір’ях Бога нашого, іще в сивині буду цвісти, буду ситий та свіжий, щоб розповідати, що щирий Господь, моя скеля, і в Ньому неправди нема! (Псалми 91:14-16).
 18. Бо для Бога нема неможливої жодної речі! (Луки 1:37).
 19. Господь сказав мені: Ти добре бачиш, бо Я пильную Свого слова, щоб воно СКОРО ВИПОВНИЛОСЯ (Євр. 1:12).
 20. Благослови, душе моя, Господа, і все нутро моє - святе ім'я Його! Благослови, душе моя, Господа, і не забувай за всі добродійства Його! Всі провини мої Він прощає , ЗЦІЛЮЄ всі недуги МОЇ; Від могили життя моє визволяє, Він милістю та милосердям мене коронує; Він бажання моє насичає добром (в іншому перекладі - УСТА МОЇ), відновлюється, мов той орел, юність моя (Псалми 102: 1-5).
 21. Я відкриваю вуста свої, і Господь наповнює їх (Псалми 80: 11). Від плоду вуст моїх я насичуюся добром (Приповісті 12: 14). Від плоду вуст моїх насичується мій шлунок (Приповісті 18:20).
 22. Смерть та життя - у владі язика, хто ж кохає його, його плід поїдає (Приповісті 18:21).
 23. Життя і смерть запропоновано мені, благословення та прокляття. Вибираю ЖИТТЯ, щоб жив я і потомство моє, любив Господа, Бога мого, слухався голосу Його і линув до Нього; бо ж Він - ЖИТТЯ моє і довгота днів моїх, щоб перебувати мені на цій землі, яку заприсягнув Господь Авраамові, Ісаакові та Якову, дати їм (Повторення Закону 30:19-20).
 24. Бо не дав мені Бог духа страху, але сили і любови і здорового розуму (2 Тим. 1:7).
 25. Той, Хто в мені - (Дух життя у Христі Ісусі), більший того, хто в світі (духа гріха і смерти) (1 Івана 4:4).
 26. Бо закон Духа життя в Христі Ісусі ВИЗВОЛИВ мене від закону гріха і смерти (Римл. 8:2).
 27. Нехай жодне слово гниле не виходить із вуст моїх, але тільки добре для повчання у вірі, щоб воно подало благодать тим, хто чує (у тому числі й мені самому) (Єф. 4:29).
 28. Не турбуюся ні про що, а в усьому виявляю Богові мої бажання молитвою і проханням з подякою, - І мир Божий, що вищий від усякого розуму, хай береже серця моє і мої думки у Христі Ісусі (Филип’ян 4: 6-7).
 29. Молюся, щоб я був здоровим і досягав успіху у всьому, як досягає успіху душа моя (3 Івана 2). А моя душа досягає успіху, тому що я прислухаюсь до слів Господа, і до речей Його прихиляю вухо моє (Приповісті 4:20-24).
 30. І ось яку відвагу я маю до Господа, що коли прошу зараз по волі Його (затверджуючи моїм сповіданням віри ЗЦІЛЕННЯ, що належить мені у Христі, - 1 Петра 2:24), Господь СЛУХАЄ мене. А як ЗНАЮ, що Господь слухає мене в тому, чого я прошу ЗАРАЗ - ЗНАЮ і те, що ОДЕРЖУЮ те, чого прошу від Господа (1 Івана 5:14-15).
Наступна стаття: Як зберегти зцілення
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 9


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений