А якщо віра слабка?

Біблія говорить, що слабка віра буває у тих, хто мало читає (слухає) Слово Боже та не розмірковує над ним."Віра від слухання, а слухання через Слово Христове" (Рим.10:17). Сила віри залежить від того, ЯК ми слухаємо Слово Боже, наскільки глибоко ми дозволяємо Слову жити в нашому серці.

У 4-му розділі Євангелія від Марка записана розказана Ісусом притча. У ній йдеться про сіяча, який кидає зерно в грунт, і від того, в який грунт воно потрапляє, залежить урожай. Далі Ісус пояснює, що насіння - це Слово Боже, а грунт - це серце людини.

a4_ver1_250Є серця, в яких Слово Боже не затримується. Вони мають подобу дороги, якою багато що проходить, але ніщо не затримується надовго. Думки та ідеї змінюють одна одну, але людина так і не наважається діяти рішуче.

Є кам'янисті серця. Такі люди хапаються за хорошу ідею, але не мають сили витримати все до кінця. Вони починають шукати Бога, а потім, коли не бачать швидких змін, розчаровуються. Але наш дорогий Господь дає нам чудову пораду в цьому випадку(книга Якова 5:7-8).

"Отож, браття, будьте довготерплячі до пришестя Господнього. Ось, землероб наджидає щедрого плоду від землі, і для нього терпить довго, доки діждеться дощу раннього і пізнього. Довготерпіть і ви, зміцніть серця ваші, тому що пришестя Господнє наближається".

Є серця, які багато чим стурбовані, багато хочуть встигнути. І Богу в них, на жаль, залишається мало місця. Такі люди все життя поспішають зробити свої справи, а на Божі - не залишається часу. І самостійне життя без Бога призводить до великих проблем. Все руйнується ... Але ж в цьому винен не Бог, а сама людина, що віддає перевагу жити за своїми принципами, які і привели її до краху.

І є серця родючі, які докладають усіх зусиль, щоб жити для Бога, тому що люблять Його. Такі люди шукають Господа не для того, щоб у Нього що-небудь отримати, а заради спілкування з Ним! Вони намагаються дати щось Господу (свою увагу, вдячність, любов). Саме такі люди відчувають Божу присутність у своєму житті, вони радісні і щасливі, незважаючи на обставини.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше