Про молитву

Молитва - це принесення Богу хвали, подяки, поклоніння, принесення наших потреб з вірою, що Господь чує нас, і ми отримуємо те, що просимо через ходатайство нашого Господа Ісуса Христа.

"Отже, перш над усе я благаю чинити молитви, благання, прохання, подяки" (1 Тимофію 2:1-2)

що таке молитваа?Молитва - це розмова з Богом, наше спілкування з Ним. Це діалог, коли двоє говорять по черзі: один говорить, інший слухає, а потім навпаки. У спілкуванні особистості діляться один з одним своїми переживаннями, радощами і печалями, бажаннями, пізнають один одного ближче. Молитва не повинна бути монологом з боку людини, в якому квапливо перераховуються всі її потреби. Таке спілкування не приносить користі тому, хто молиться. У молитві завжди необхідно очікувати відповідь Господа.

"Оці люди устами шанують Мене, серце ж їхнє далеко від Мене; Та однак надаремне шанують Мене, бо навчають наук людських заповідей" (Мв. 15:8-9 )

Наші молитви (Біблія називає їх молитви святих) приємні Богу як фіміам (пахощі) перед Ним.

"Золоті чаші, повні пахощів, а вони молитви святих" (Об’явлення 5:8)

За часів Старого Заповіту ізраїльський народ спілкувався з Богом через священників та пророків. В Новому Заповіті Ісус став нашим Первосвящеником - і тепер наші молитви вже не потребують людського посередництва.

"Один бо є Бог, і один Посередник між Богом та людьми, людина Христос Ісус" (1 Тимофію 2:5)

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 1