Вчення Ісуса Христа про молитву

Найкращий приклад молитви не тільки словами, а й ділом, дав нам Ісус Христос. Його вчення про молитву червоною стрічкою проходить через усі Євангелія

Ісус Христос про молитвуІсус молився регулярно, найважливіші моменти Його життя, наприклад хрещення (Від Луки 2:21,22), обрання апостолів (Луки 6: 12-13) або розп'яття (Луки 22: 41-44) також супроводжувалися молитвою. Ісус молився у періоди людської слабкості й смерті, як Він це робив біля гробниці Лазаря (Івана 11: 41-42). Він постійно дякував Богові. Його молитви були наповнені упевненістю в тому, що виконання волі Божої є найкраще для людини.

Молитва Ісуса була щирою, виливалась прямо із серця. Він просив про Боже благословення для всіх людей і прощення для тих, хто ненавидів Його. Ісус навчав молитися наполегливо, з дитячою вірою у те, що наші молитви будуть почуті на небесах.

І зараз Ісус Христос є нашим заступником перед Богом. Як Спаситель, Він бере наші молитви, наші потреби, волання наших сердець, щоб зробити їх Своїми власними і приносить їх Богові, який чує наші молитви у молитвах Свого Сина.

"І тому може спасти повіки тих, які через нього до Бога приступають, бо він завжди живий, щоб за них заступатися"(До Євреїв 7:25)

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0

 

Европа уже наполнена славой Божьей! Хочешь ощутить невероятное прикосновение Бога, которое полностью изменит твою жизнь?

Приходи, приезжай, прилетай! 23-26 мая 2019 года. Киевский Дворец спорта. Ждем тебя!

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений