Наполегливість у молитві

"Просіть, і дасться вам; шукайте, і знайдете; стукайте, і відчинять вам. Кожний бо, хто просить, одержує; хто шукає, знаходить; хто стукає, тому відчиняють..Тож коли ви, злі бувши, вмієте давати дітям вашим добрі дари, оскільки більш Отець ваш, що на небі, дасть дари тим, які його просять"(Матф. 7:7-8, 11)

Декілька принципів наполегливої молитви розкрив Ісус Христос у цьому уривку Писання.

Невідступність у молитві. Дієслова "просіть", "шукайте", "стукайте" стоять у теперішньому часі і позначають тривалу дію. Тому, коли молитеся, продовжуйте знову і знову "просити ... шукати ... стукати". Невідступність (наполегливе благання) означає відсутність остраху, який не дозволяє попросити вдруге.

Інтенсивність молитви. Слово "шукайте" виражає набагато сильнішу дію, ніж просто "просіть", а слово "стукайте" - ще більш сильне. У посланні апостола Якова цей принцип виражається як "дуже могутня ревна молитва праведного"(Як. 5:16).

Віра в те, що прийде відповідь, спонукає до молитви. Оскільки всякий "хто просить, одержує і хто шукає, знаходить, і хто стукає, відчинять", - ті, хто наполегливо й інтенсивно моляться, обов'язково отримують відповідь.

Бог Батько бажає відповідати на наші наполегливі молитви, тому що дуже любить нас. Як і земні батьки, котрі піклуються про своїх дітей, показують цим, що вони гарні батьки, Отець наш Небесний тим більше, - на наполегливу і полум'яну молитву дасть нам Свої благі подаяння.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -1


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений