Чому після покаяння деякі грішать?

a2_ix2_250Нам необхідно зрозуміти, що новим творінням є наш дух (внутрішня людина), яка народилася при покаянні. Але наші душа і розум не народжуються згори. Вони потребують зміни і оновлення. Це процес, і він займає деякий час. Лише по мірі відновлення нашого розуму наша поведінка змінюється. Тому не завжди відразу після покаяння ми починаємо все робити правильно. Бог бажає, щоб ми докладали певних зусиль для зміни нашого мислення.

"Отже, говорю я це й свідкую в Господі, щоб ви більш не поводилися, як поводяться погани в марноті свого розуму, вони запаморочені розумом, відчужені від життя Божого за неуцтво, що в них, за стверділість їхніх сердець, вони отупіли й віддалися розпусті, щоб чинити всяку нечисть із зажерливістю. Але ви не так пізнали Христа, якщо ви чули про Нього, і навчилися в Нім, бо правда в Ісусі, щоб відкинути, за першим поступованням, старого чоловіка, який зотліває в звабливих пожадливостях, та відновлятися духом вашого розуму, і зодягнутися в нового чоловіка, створеного за Богом у справедливості й святості правди.." (до Ефесян 4:17-24)

Оновлення розуму - це переміна мислення. Нам необхідно свідомо відмовитися міркувати про старі гріховні речі і заповнити наш розум роздумами про те, що записано у Біблії, тому що "... бо як у душі своїй він обраховує, такий є...." (Приповісті 23:7). Для цього необхідно стежити за тим, що потрапляє в наш розум, тобто контролювати те, що ми дивимося, слухаємо або читаємо, захищаючи свій розум від впливу негативних речей. З іншого боку, регулрно читаючи Біблію, слухаючи проповіді і розмірковуючи над ними, ми дозволяємо Духу Святому оновлювати наш розум Словом Божим.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше