Чи завжди гнів є гріхом?

Не завжди слід сприймати гнів лише з негативного, гріховного боку. Час від часу кожна людина переживає у серці почуття гніву. Це нормально. Адже гнів - це емоція, дана Богом. Але важливо зрозуміти, як правильно управляти вашим гнівом, і що може статися, якщо неправильно поводитися з цим відчуттям. Невеликий вогонь, що освітлюює галявину в лісі, може перетворитися на люту лісову пожежу, яка спалить весь ліс. Так само і невелика іскра гніву, яку можна використати на благо, може перетворитися на полум'я ще до того, як її направлять у потрібному напрямі.

Біблія говорить нам про гнів Божий. Його гнів має прямий зв'язок з Його досконалою волею, виникає з Його любові і піднімається виключно заради нашого блага:"Бо хвилю триває Він у гніві Своїм, все життя в Своїй ласці" (Псалом 29:6).

Проте спосіб, яким людина виражає свій гнів, може бути гріховним. Слово Боже закликає:"Гнівайтеся, та не грішіть, - сонце нехай не заходить у вашому гніві " (Послання до Єфесян 4:26).

Сприймайте ваш гнів як сигнал про те, що щось не в порядку, або у вас самих, або в іншій людині. Подібно до індикатора на приладовій панелі автомобіля, що застережує про несправність, гнів повинен спонукати до дії, щоб виправити неполадку. Ісус, поглянувши на фарисеїв з гнівом за їх лицемірство і озлоблення серця, зцілив у суботу людину, що мала висохлу руку.

"І споглянув Він із гнівом на них, засмучений закам’янілістю їхніх сердець, і сказав чоловікові: "Простягни свою руку. І той протяг, - і рука йому стала здорова!" (Євангелія від Марка 3:5)

Ви правильно виражаєте свій гнів, , якщо при цьому відкрито висказуєте свої думки і відчуття, довіряючи співбесідникові, враховуючи його відчуття і піклуючись про його благополуччя. "Розумний стриманий в словах своїх, і розсудливий холоднокровний" (Приповістки 17:27)

Неприйнятно виражати свої думки і відчуття в образливій манері, проявляючи нечуйність по відношенню до співбесідника або маніпулюючи ним, що призводить до суперечок і свар."Усяке роздратування і гнів, і лютість, і крик, і лайка нехай буде взято від вас разом із усякою злобою" (Послання до Єфесян 4:31)

Основна стаття: Чи можна здолати гнів?
Наступна стаття: Чому виникає гнів?
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений