Дух Святий - головний супутник, порадник і підтримка для християнина

Сьогодні багато говорять про те, що Бог - Батько всім нам. Але це не зовсім так. Бог є Батьком тільки для тих, хто народився згори. Саме для таких людей у Бога є дар наповнення Святим Духом. Зверніть увагу, що наповнення Святим Духом не для грішників, воно - для віруючих.

Ісус Христос молився, щоб Отець послав іншого Утешителя (Євангеліє від Івана 14: 16-17). У день П'ятидесятниці Він вилив Святого Духа, який перебуває навіки з Його церквою і Його святими, тобто з нами, оскльки ми, що увірували, є члени тіла Христового.

Прийняття Святого Духа - це більше, ніж переживання: всередині нас починає жити Божественна особистість. Бог фактично будує свою домівку в нашому тілі. Коли ми приймаємо Святого Духа, ми приймаємо «Його» Особистість. Тому у кожного відродженого, наповненого Духом віруючого всередині є готова до вживання вся сила, яка потрібна для перемоги у житті.

Дух Святий - найважливіша Особа, яка впливає на наше життя. Він - наш ПОМІЧНИК. Його сила й можливості безмежні. Він допомагає, додає силу й міць у немочах наших (Послання до Римлян 8:26-27). Він наш ЗАСТУПНИК - заступається за нас. Він - наш РОЗРАДНИК. Він - наш ЗАХИСНИК. Він - РАДНИК, підказує, коли не знаємо, що робити і просимо: «Дух Святий, порадь». Він - ЗМІЦНЮЮЧИЙ. Він - СТОЇТЬ ПОРУЧ завжди. І якщо ми сповнилися Святого Духа, нам необхідно постійно, кожну мить усвідомлювати Його присутність. Важливо спілкуватися з Ним кожен день, питати, просити Його керівництва і тоді Він стане для нас більш реальним і дорогоцінним.

Дух Святий бажає брати участь у наших справах. Він працює з нами в реальному житті, Він посилає навіть думки. Однак важливо розуміти - Він допомагає виконати те, що ми не можемо, але не замінює нас. Робити доведеться нам самим. Наприклад, ми хочемо змінити ситуацію в житті, здоров'ї, бізнесі, сім'ї. Вивчай Слово, щоб отримати одкровення, починай бачити ситуацію по-іншому, молися. Дух Святий буде працювати в напрямку того, що тобі відкрито в Дусі (за одкровенням) - і ситуація буде змінюватися. Це не означає, що буде легко. Це означає, коли вже несила, Дух Святий приходить на допомогу і дає розраду.

Коли Дух Святий працює з нами, Він дає СИЛУ для виконання наших завдань; ЗЦІЛЕННЯ; різні знаки та чуда, які нам важливі. Дозволь проявлятися через тебе цим дарам, роби свою справу, а Дух Святий буде завжди поруч!

Іноді християни обмежують Духа Святого, тому що вважають, що Він може давати тільки зцілення. Цим вони обмежують свою віру (Второзаконня 17-18). Не обмежуйте Силу Божу. Бог може допомогти проходити будь-які складнощі в житті (Іоанна: 4-26).

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше