Хрещення

Розвиваючись духовно і зміцнюючись у вірі, ми приходимо до наступного місця писання: Марк. 16:16 «Хто увірує й хреститься, врятований буде, хто не увірує, засуджений буде». Це означає, що хрещення без віри в Ісуса Христа не веде до спасіння. Ми хрестимося в Його смерть. Занурюючись у воду, ми як би вмираємо для старого життя і воскресаємо для нового життя з Христом ...

Такий порядок хрещення записаний у Біблії. А нам треба бути слухняними Господу, а не людським принципам. У цьому закладене велике благословення. Це велика радість і торжество духу. Під час хрещення можна спостерігати значні зміни в людях. Одні при цьому зцілюються від хвороб, від інших йдуть шкідливі звички. Під час водного хрещення може статися й хрещення Духом Святим.

МОЛИТВА

Дорогий Господь! Я бажаю слідувати Твоєму Слову і дякую Тобі за благословення хрещення. Я хочу померти для старого гріховного життя і воскреснути для життя з Тобою. Я приймаю рішення прийняти хрещення незалежно від обставин або думки людей, які можуть мені заважати. Я покладаюсь тільки на Тебе Ісус. Амінь.

повернутися на сторінку Хочешь изменить свою жизнь?

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0

 

Інформація для киян та гостей міста! Три дні веселих розваг для дітей і дорослих! ДЕ?

30 серпня (з 11:00 до 22:00) та 31 серпня (з 11:00 до 22:00) - Парк “Інтернаціональний” біля кінотеатру “Лейпциг”.
1 вересня (з 11:00 до 18:00) - переїжджаємо та чекаємо за адресою: вул. Малинська, 16.

Більше інформації тут

Прямая трансляция служений