ХРЕЩЕННЯ

Розвиваючись духовно і зміцнюючись у вірі, ми приходимо до наступного місця писання: Марк. 16:16 «Хто увірує й хреститься, врятований буде, хто не увірує, засуджений буде». Це означає, що хрещення без віри в Ісуса Христа не веде до спасіння. Ми хрестимося у Його смерть. Занурюючись у воду, ми як би вмираємо для старого життя і воскресаємо для нового життя із Христом ...

Такий порядок хрещення записаний у Біблії. А нам треба бути слухняними Господу, а не людським принципам. У цьому закладене велике благословення. Це велика радість і торжество духу. Під час хрещення можна спостерігати значні зміни в людях. Одні при цьому зцілюються від хвороб, від інших йдуть шкідливі звички. Під час водного хрещення може статися й хрещення Духом Святим.

МОЛИТВА

Дорогий Господь! Я бажаю дотримуватися Твого Слова і дякую Тобі за благословення хрещення. Я хочу померти для старого гріховного життя і воскреснути для життя з Тобою. Я приймаю рішення прийняти хрещення незалежно від обставин або думки людей, які можуть мені заважати. Я покладаюсь тільки на Тебе, Ісусе. Амінь.

повернутися на сторінку Прагнеш змінити своє життя?

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -1


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше