Хто такі діти Божі?

Після того, як ми прийняли Ісуса Христа Господом, ми стали дітьми Божими і наші відносини з Богом тепер схожы на відносини між батьком і дітьми.

"Бо ви всі сини Божі через віру в Христа Ісуса!;" (Гал. 3:26)

Не всі люди на землі є дітьми Божими, але тільки ті, хто увірував в Ісуса Христа. Те, що ми є дітьми Божими - це результат чудової Божої любові, яку Він виявляє до нас. Бог бажає, щоб ми пізнали Його любов.

"щоб ви, закорінені й основані в любові, змогли зрозуміти зо всіма святими, що то ширина й довжина, і глибина й вишина, і пізнати Христову любов, яка перевищує знання, щоб були ви наповнені всякою повнотою Божою..." (до Ефесян 3:18-19)

Християни, які не мають одкровення про Боже батьківство, поводяться по відношенню до Бога як раби - не з любові, але з обов'язку. Особливо важко прийняти Боже Батьківство тим, хто з яких-небудь причин був позбавлений спілкування із земним батьком. Якщо ти багато про що переживаєш і піклуєшся, то це означає, що ти поки ще не до кінця зрозумів Батьківство нашого Небесного Отця.

Але коли ми пізнаємо, що Бог - наш Батько який ніколи не залишить нас, ми починаємо Йому довіряти і покладатися на Нього у всіх життєвих ситуаціях. Подібно земним батькам, наш люблячий Небесний Отець дає нам те, чого ми потребуємо, відповідає на наші прохання, які ми підносимо Йому в молитві, втішає і допомагає нам. Також Господь вчить нас і дисциплінує.

Основна стаття: Хто ми у Христі Ісусі?
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 2


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений