Молитва для успіху і підйому у житті

Мій Господь, мій Небесний Батько! Я звертаюся до Тебе з благоговінням і трепетом серця! Коли я входжу в Твою присутність, то Все навколо для мене стає неважливим. Твоя Велич захоплює мене, я відчуваю Твою вічність і нетривкість усього земного.

Для мене Твої Слова - закон, Твої обітниці - це дорогоцінний скарб. Але найбільше я хочу, Господи, стати твоїм світильником. "Ви - світло світу. Не може сховатися місто, що стоїть на верху гори. І не запалюють світильника, щоб поставити його під посудину, але на свічник, і світить воно всім у домі. Так нехай світить світло ваше перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі справи і прославляли Отця вашого Небесного" (Матвія 5: 14-16).

Допоможи мені впоратися із моїми проблемами. Я хочу бути на висоті, щоб славити Твоє ім'я у своєму житті. Постав мене на Твою висоту, щоб усі бачили моє життя і прославляли Тебе за мене. Я хочу завжди в усьому мати надію тільки на Тебе і цілком покладатися на Тебе, як на свого Господа. Ніхто не зможе впливати на мене, тільки Ти. Я хочу бути незалежним, хочу бути головою, а не хвостом. "І вчинить тебе Господь, Бог твій, головою, а не хвостом, і ти будеш тільки верхом, а не будеш внизу " (Повторення Закону 28:8).

Господь, я вірю, що всі Твої обітниці виконуються для мене. Допоможи мені наполегливо і чесно виконувати свою роботу, підніми мене незалежно від обставин (навіть дуже складних). Прошу у тебе творчих ідей для мого бізнесу, роботи, Ти показав мені правильний напрямок, шлях життя, - і я ніколи не зверну з нього.

Коли я з тобою, я дивлюсь на проблему зверху вниз, життєві бурі мене не лякають. Вона не впливатиме на мене, в Тобі я маю сили її подолати. І через це прославиться Твоє ім'я. В ім'я Ісуса Христа, прямо зараз я зв'язую і руйную задуми всіх нечистих духів, що заважають мені і спокушують думками зневіри, сумніву, песимізму, які пригнічують мій розум і заважіть радіти в Тобі. В ім'я Ісуса Христа, я анулюю ці думки і проголошую їх недійсними.

Я вірю, що я дитя Господа і гідний найкращого. Мій Господь піднімає мене на Свою висоту, позбавляючи всяких проблем і труднощів. В ім'я Отця, Сина і Духа Святого. Амінь!

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше