Молитва за зцілення згідно Слова Божого

Отець Небесний, через Твоє Слово Ти передав мені Своє життя. Це життя відновлює моє тіло. І коли моє тіло говорить мені, що в ньому щось болить, я йому у відповідь кажу: «Благослови, душе моя, Господа, і не забувай добродійства Його. Всі провини твої Він прощає, всі недуги твої вздоровляє. Від могили життя твоє Він визволяє, Він милістю та милосердям тебе коронує Він бажання твоє насичує добром, відновиться, мов той орел, юність твоя!» (Псалом 102:2-5). Моя юність оновлюється! Кожен орган і клітини мого тіла функціонують досконало, як Бог створив і визначив їм функціонувати. Я забороняю будь-яку несправність в моєму організмі в ім'я Ісуса Христа!

Всі слова, які я говорю, чує кожна клітинка мого організму і реагує на них, тому що ці слова прийшли від мого Небесного Отця через Біблію і є живими і дієвими. Слово Боже спрацьовує і в наших фінансах, і в усіх обставинах. Воно видаляє наслідки прокляття. У кожній сфері нашого життя проявляється Боже благословення. Як Ісус звертався до неживих предметів, таких як, буря, або як гарячка у тещі Петра, - і вони чули і слухалися Його слова, я звертаюся до хвороби і вірю, що вона виходить прямо зараз, коли я це говорю.

Отець Небесний, Твоє Слово стало часткою мене. Воно тече в моїй крові, воно тече в кожній клітинці мого тіла, відновлюючи і перетворюючи мій організм. Твоє Слово стало плоттю, і коли я вимовляю Його, закон Духа Життя у Христі Ісусі звільняє мене від закону гріха і смерті. Я говорю кістам і суглобам мого тіла не реагувати ні на яку хворобу, ні на які атмосферні перепади, в ім'я Ісуса. Я вірою приймаю, що кожен орган або кожна система мого тіла виконує досконалу роботу, тому, що моє тіло є Храм Духа Святого. Я відхиляю всяке прокляття і проголошую життя в моє тіло. Я не помру, але буду жити і буду звіщати про чини Господні.

Святий Господь, Ти пробачив всі мої беззаконня, Ти зцілив всі мої хвороби, Ти викупив моє життя від руйнування, Ти насичуєш благами бажання моє, оновлюється подібна до орла юність моя. Отець Небесний, Ти благословив їжу і воду, прибрав від мене пожираючого; я маю повноту днів, здоров'я, і в усьому, що роблю, встигаю та маю успіх. В ім'я Ісуса Христа. АМІНЬ!

Основна стаття: Біблійні молитви
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 3


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений