Тридцять вісім років чекав на зцілення

Якщо ти вже довгий час хворий, якщо твоя проблема не вирішується, подивись у своє серце - чи вмієш ти терпіти, чи готовий почути те, що говорить тобі Господь? Чи готовий ти бути слухняним Богу, щоб відвернутися від гріха і прийняти реальність зцілення від Бога у своє життя?

"Є в Єрусалимі при Овечих воротах купелеве місце, по-єврейському воно зветься Витесда, що має п'ять критих переходів. Лежала в них сила недужих, сліпих, кривих, усохлих, які чекали, коли то зрушиться вода: ангел бо Господній сходив час від часу в купелеве місце та й заколочував воду, і хто, отже, перший поринав по тому, як вода заколочувалася, то одужував, - хоч яка б там була його хвороба. Один чоловік там був, що нездужав тридцять і вісім років. Побачив Ісус, що він лежить, а довідавшися, що було воно вже дуже довго, каже до нього: «Бажаєш одужати?» «Не маю нікого, пане, - одрікає йому недужий, - хто б мене, коли ото вода зрушиться, та й спустив у купіль: бо ось тільки я прийду, а вже інший передо мною поринає.» Мовить Ісус до нього: «Устань, візьми ложе твоє і ходи!» Відразу ж і одужав той чоловік, і взяв ложе своє і почав ходити. Був же той день - субота.."( Івана 5:2-9)

День за днем він невідривно дивився на воду. Він мав побачити раніше за всіх, коли вона розпочне колихатися, щоб відразу ж повзти до води ... щоб встигнути раніше за всіх ... і зцілитися. У його стані це було практично неможливо. Не було сил - хвороба. Не від кого було чекати допомоги ...

Тридцять вісім років очікування ... Тридцять вісім років шукав будь-яку можливість, щоб увійти у воду, коли Ангел почне збурювати її ... Він уже постарів очікуючи ... Він дуже довго чекав ... Навіть не уявляв, як це зцілення відбудеться - бо очікував неможливого ... Проте вірив, що настане час, коли його заповітна мрія здійсниться, - і саме тому не відходив.

І все ж, незважаючи на свою завзятість в очікуванні, за тридцять вісім років він не зрозумів найголовнішого ... Як тільки Ісус заговорив з ним, цей розслаблений відразу ж виклав своє розуміння зцілення: «не маю людини, яка б опустила мене в купальню ... коли ж я приходжу, інший вже сходить перше, ніж я». Виходить, що всі ці роки він сподівався на якусь людину або на себе самого ... І ось тепер, коли Ісус стояв поруч, розслаблений нарешті відвів свій погляд від води і спрямував на Бога - Бога, Який співпереживає, Який бажає допомогти.

І ось серед усього цього шуму, серед натовпу, він вловив слова, що зцілюють. Тепер він не став говорити, що це неможливо. Після стількох років хвороби, він був вже готовий слухатися Господа. Він взяв свою постіль ... Незважаючи на суботу, незважаючи на засудження юдеїв ... Але зцілення ще не було закінчено. Пізніше Ісус знову знайшов його. «Більше не гріши», - сказав Христос. Ісус знав, що тепер Його слова будуть сприйняті, оскільки після зустрічі з Богом, серце людини вже не залишається таким, як було раніше.

Життя, що пройшло в очікуванні дива, змінило серце, навчило терпінню. Терпеливий готовий слухатися, готовий змінюватися. Якщо ти вже довгий час хворий, якщо твоя проблема не вирішується, подивись у своє серце - чи вмієш ти терпіти, чи готовий почути те, що говорить тобі Господь? Чи готовий бути слухняним Богу, щоб відвернутися від гріха і прийняти реальність Божого зцілення у своє життя?

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 1


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений