Вірші Біблії про зцілення

Наступні вірші можна використовувати під час молитви за зцілення.

як використовувати ці вірші у молитві, читайте тут.

"Коли мій народ, що зветься моїм ім'ям, упокориться, буде молитись та шукати обличчя мого, й навернеться від своїх лихих доріг, то я почую з неба й прощу гріхи їхні й вигою їхню землю."(2 Хроніка 7:14)

"І сказав: Коли ти пильно слухатимешся голосу Господа, Бога твого, і чинитимеш те, що йому довподоби, і вважатимеш на його накази, і дотримуватимешся всіх його установ, ані одної з тих недуг, що я навів був на Єгипет, не наведу на тебе: я бо Господь, твій цілитель."(Вихід 15:26)

"Господи, Боже мій, я візвав до тебе і ти вилікував мене."(Псал. 30:3)

"Він прощає усі твої провини, зціляє всі твої недуги."(Псал. 103:3)

"Він послав своє слово й вилікував їх, і врятував їх із могили." (Псал. 107:20)

"Розбитих серцем він ізціляє і перев'язує їх рани." (Псал. 147:3)

"Мій сину! слухай слова мої уважно, | нахили вухо до моїх глаголів. Нехай вони не відходять з-перед очей у тебе, сховай їх в осерді твого серця, вони бо життя тому, хто їх знайде, і здоров'я для всього його тіла." (Приповістки 4:20-22)

"Вчиню хвалу на їхніх устах: Мир, мир! - і тому, хто далеко й хто близько, - каже Господь: - Я його оздоровлю." (Исаїя 57:19)

"Ось піст, який я люблю: кайдани несправедливости розбити, пута кормиги розв'язати, пригноблених на волю відпустити, кожне ярмо зламати, з голодним своїм хлібом поділитись, увести до хати бідних, безпритульних, побачивши голого, вдягнути його, від брата твого не ховатись. Тоді світло твоє засяє, як зірниця, загоїться негайно твоя рана, спасіння твоє буде йти поперед тебе, Господня слава - слідом за тобою. Тоді візвеш, і Господь відповість, ти крикнеш, і він скаже: - Ось я!"(Исаїя 58:6-9)

"Господи ... Ти мене оздоровиш, ти мене оживиш."(Исаїя 38:16)

"Він же був поранений за гріхи наші, роздавлений за беззаконня наші. Кара, що нас спасає, була на ньому, і його ранами ми вилікувані." (Исаїя 53:5)

"Дух Господа Бога на мені, бо Господь мене помазав. Він послав мене, щоб принести благу вість убогим, лікувати скрушених серцем, проголосити невольникам свободу, ув'язненим відкрити очі."(Исаїя 61:1 )

"Вилікуй мене, о Господи, щоб я одужав, спаси мене, щоб я врятувався, бо ти - моя надія!" (Єремія 17:14)

"Я перев'яжу твої рани і вигою тебе від болячки, - слово Господнє." (Єремія 30:17)

"Ходіть, до Господа повернімся: бо він розірвав, він і загоїть; він ударив, він і рани перев'яже."(Осія 6:1)

"Для вас же, що боїтеся імени мого, зійде сонце правди, і в його промінні буде спасіння. Ви вийдете вистрибом, немов на випасі телята." (Малахія 3:20)

"І ходив Ісус по всій Галилеї, навчаючи по їхніх синагогах, звіщаючи Добру Новину про Царство й вигоюючи всяку хворобу й всяку недугу в народі. Чутка про нього розійшлась по всій Сирії, і приносили до нього всіх хворих на різні недуги, знеможених стражданням, біснуватих, сновид, розслаблених, і він оздоровлював їх." (От Матф. 4:23,24)

"Оздоровлюйте недужих, воскрешайте мертвих, очищуйте прокажених, бісів виганяйте. Даром прийняли, даром давайте."(От Матф. 10:8)

"А вийшовши Ісус, побачив силу народу і змилосердився над ними та вигоїв їхніх недужих... й просили його, аби тільки приторкнутись їм до краю його одягу. І скільки їх доторкалося, одужували." (От Матф. 14:14,36)

"Тоді відповів їй Ісус: “О жінко, велика твоя віра! Хай тобі буде, як бажаєш.” І видужала її дочка від тієї години."(От Матф. 15:28)

і сила Господня була на ньому, щоб оздоровляти." (Від Луки 5:17)

"Він їх прийняв і говорив їм про Царство Боже та оздоровляв тих, що потребували того." (Від Луки 9:11)

" І через віру в його ім'я , оцього, що ви бачите й знаєте, його ім'я закріпилось, і віра, що через нього, дала йому повне видужання перед усіма вами." (Дії 3:16)

"Простягни твою руку на вилікування, нехай стаються знаки і чудеса іменем святого слуги твого Ісуса." (Дії 4:30)

"про Ісуса з Назарету, якого Бог помазав Святим Духом та силою і який прийшов, добро творячи та зціляючи всіх, що їх диявол поневолив, бо Бог був з ним." (Дії 10:38)

"і молитва віри спасе недужого, та й Господь його підійме; і як він гріхи вчинив, вони йому простяться. 16 Сповідайте, отже, один одному гріхи ваші й моліться один за одного, щоб вам видужати. Ревна молитва праведника має велику силу." (Якова 5:15,16)

"він сам у своїм тілі виніс наші гріхи на дерево, щоб ми, вмерши для гріхів, жили для справедливости, - ми, що його синяками зцілились." (1-е Петра 2:24)

"Любий, бажаю, щоб тобі в усьому велося добре і щоб ти був здоровим, так, як і душі твоїй ведеться добре." (3 Івана 2)

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 6


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений