Як відноситися до людей, які пішли із служіння, з церкви?

Причини відходу бувають дуже різними, тому і реакція на них теж різна.

Одне можна сказати з упевненістю: молитва потрібна усім, хто пішов. Якщо людина йде в бунті, із засудженням, ми молимося про милість Божу для неї і віддаємо її у руки Божі. Молитва прохання за неї не дасть результатів, поки вона сама не усвідомить своєї провини і не розкається. Правда, буває, що Господь покладаєає комусь на серце молитву за таку людину і тоді той, хто молиться, знає, про що треба молитися

Вважаємо, що є обов'язковою молитва прохання за людей, які є духовними немовлятами, і через незнання, нерозуміння, невміння будувати взаємовідносини йдуть із служіння, а після (через свою слабкість) йдуть з церкви. Дуже часто повернутися таким людям допомагає старанна молитва братів і сестер, а також прояв любові до них через спілкування.

Потребують молитов і правильної настанови люди, які йдуть із-за гріха. Молитва допоможе їм не ховатися, а відкритися і покаятися. До таких людей треба проявляти чуйність і тактовність, щоб допомогти їм здолати сором і страх, які приходять у результаті гріха.

Буває, що людина йде із-за невміння впоратися із складними ситуаціями, які приходять у її життя (розлучення, втрата близької людини, втрата роботи тощо). Ця категорія людей потребує тривалих молитов за них, а також спілкування з віруючими, яких вони близько знають.

Також треба молитися за тих людей, які пішли з невідомих нам причин. Це молитва прохання про їх повернення. Відноситися до усіх категорій цих людей треба із співчуттям, пам'ятаючи, що все може змінити Господь.

Основна стаття: Чи є у вас мета?
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -2


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше