Чому важливо планувати бюджет?

Коли ви знаєте, на яку суму реально можете розраховувати, вам легко буде узгоджувати свої витрати і доходи. Таким чином, ви зможете себе дисциплінувати і планувати свої фінансові вкладення.

Якщо ж ви перебуваєте в боргах, то, знаючи різницю між сумою, яку винні, і сумою, яку готові протягом певного періоду часу віддавати кредитору, ви зможете розробити план погашення боргу. А без чіткого плану вийти з боргів дуже складно.

як планувати бюджет?Навіть простий перелік витрат і доходів на місяць може виявитися надзвичайно корисним. Письмово викладіть всі свої доходи за місяць (або обчисліть середню суму, якщо ваші доходи нефіксовані). Це буде ваш загальний щомісячний дохід. Відніміть від цієї суми десятину Господу (віддавайте Йому першість у всьому, тому що фінансовий успіх приходить від Бога!), податки, відрахування (страховка, пенсійні внески і т.д.). Сума, що залишилася – буде чистим доходом.

"Принесіть всі десятини до дому скарбниці, щоб у домі Моєму була їжа, і хоча б у цьому випробуйте Мене, говорить Господь Саваот: чи не відкрию Я для вас небесних отворів і не виллю вам надміру благословення?"(Малах. 3:10)

Потім перерахуйте свої щомісячні витрати: плата за житло, комунальні послуги, харчування, транспорт, одяг, погашення боргу, розваги, заощадження і т.д. Визначте середню суму витрат з кожного пункту, переглянувши всі свої квитанції за останні три місяці. Після цього відніміть отриману суму зі свого чистого доходу. Кошти, що залишилися, використовуйте для погашення боргу.

Просіть у Бога мудрості, як упорядковувати витрати і доходи. Будьте слухняними Йому!

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений