Як розпізнати поранене серце?

зцілення зраненого серцяМожна назвати декілька характерних рис у поведінці людини, яка має поранене серце.

Поведінка і вчинки здорових людей, як правило, зцілюють усіх навколо. Зранені ж люди починають наносити рани іншим навколо себе.

І це виходить не спеціально. Буває так, що з однією людиною просто спілкуєшся - і після цього відчуваєш певне зцілення, мир, спокій. З нею хочеться спілкуватися ще й ще. Інша людина намагається, як вона сама думає, допомогти тобі, щось підказати, виправити, дати пораду, але після такого спілкування залишається неприємне відчуття, важкість у душі, чи, навіть, біль. І більше з нею стикатися вже не хочеться.

Випробовуйте себе у цьому розумінні - згадайте, що говорили вам люди про вас, стосовно вашого служіння або допомоги їм. Як би ви могли оцінити те, що відбувається з вами та іншими людьми, з якими ви спілкуєтесь. До якої категорії людей ви б себе скоріш віднесли, - до тих, чиї слова уражають чи уздоровлюють? Замисліться, як часто ви ранили інших, у яких напрямках чи сферах? Чи прослідковуються певні закономірності між вашими словами, вчинками і наслідками, що відображуються у поведінці, або реакції оточуючих? Яка вона частіше - позитивна, чи негативна?

Здоровим людям легко радіти успіху інших. Зранені ж люди не можуть радіти, або навіть заздрять успіху інших.

Здорова, душевно цілісна людина, коли, наприклад, заходить до домівки свого знайомого і бачить новий холодильник, або інші нещодавно придбані речі, щиро радіє за свого друга. Зранена людина, коли бачить, наприклад, успішне служіння іншого, відчуває усередині себе незадоволення. Вона вважає, що могла б впоратись значно краще з тим самим завданням. У бесіді з іншими зранена людина обов'язково підкреслить похибки успішної людини, або намагатиметься висловлювати свою думку повсякчас з будь-якого питання, про яке йде розмова.

Здорові люди прагнуть віддавати любов іншим. Зранені, навпаки, вимагають до себе любові від інших.

Здоровій людині, як правило, не властиво казати, що її ніхто не любить, і що вона не відчуває любові Божої до себе. Зраненій людині, навпаки, властиво відчувати що до неї якось не так відносяться, менше звертають увагу, ніж на інших. Їй здається, що Бог її менше любить або благословляє порівняно з іншими.

Якщо ви помічаєте у собі щось із вище перерахованого, то, напевно, у вас є проблемні області чи питання, котрі необхідно привести до ладу, щоб досягти гармонії з Богом. Адже лише Він може допомогти вам розібратися у собі, розпізнати і зцілити ті рани, які заважають вам жити повноцінним життям. Потрібно розібратися, що саме заважає вам бути відкритими перед Богом. Важливо не тільки навчитись вільно приймати Його любов, насолоджуватися глибокими особистими стосунками з Ним, але й бути здатним ділитися цією дорогоцінною любов'ю з оточуючими.

До зраненості серця можуть призвести, між іншим, колись пережита зневага, відкинення від людини, яка була дуже важливою для вас, непрощення, невірні проголошення, або гріх. Щоб звільнитися та зцілитися остаточно, важливо дозволити Божій істині замінити хибні, неправильні переконання істинними.

Молитва про звільнення від непрощення та осудження

Молитва про зцілення від заздрості та гордості

Молитва про позбавлення від відкинення

(за матеріалами Дмітрія Лео, служіння «Благословення Отця»)

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 2


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений