А якщо дохід не покриває витрат?

Багатьом людям здається, що у них фінансова проблема, коли, власне, проблеми-то і немає. Завжди можна зустріти людину біднішу, ніж ви. 

Не засмучуйтеся. Не у вас одних така проблема. Наявність великої кількості грошей не робить людину повністю щасливою. У книзі Екклезіяста говориться:

"Хто любить срібло, той не насититься сріблом, хто ж любить багатство, тому немає користі від того. І це – суєта!" (Еккл.5:9)

Проте, вивчивши ваш бюджет і вживши конкретних заходів, ви не тільки зрівняєте витрати з доходами, а й перевищите доходи над витратами. Ось кілька корисних ідей:

1. Подумайте, без чого ви могли б обійтися. Щоб перемогти монстра на ім’я ‟боргˮ, зміцнити єдність родини і позбутися образ – працюйте як одна згуртована команда.

2. Менше дивіться телевізор і скоротіть кількість телефонних розмов. Ви здивуєтеся, скільки вільного часу у вас з’явиться. Проводьте більше часу з родиною, друзями, насолоджуйтеся природою.

3. Скоротіть витрати на електроенергію.

4. Станьте економним покупцем. Навчіться не робити імпульсивних покупок. Порівняйте ціни на той чи інший товар в інтернеті і різних магазинах.

5. Добре харчуйтеся і економте. Намагайтеся якомога частіше готувати самі.

6. Купуйте картки, на яких діють накопичувальні або інші знижки.

7. Купуйте товари на розпродажу.

Це тільки декілька прикладів. Всією родиною шукайте способи істотно економити, а потім складіть план з реалізації цих ідей.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений