Як молитися за своє зцілення?

Не дивіться на свою ситуацію з точки зору переможеного, дивіться на неї з точки зору переможця! 

A4_iselen7.JPGКоли молитесь за зцілення, довіряйте Богу. Прагніть до правильного сповідання Вашої віри. У Приповістках читаємо, що "веселе серце - ліки добрі", а "а дух прибитий висушує й кості" (Прит.17:22). Прийміть рішення не погоджуватися з хворобою. Бог створив тіло людини досконалим і, крім рідкісних випадків, хвороби приходять як наслідок нашого неправильного мислення або поведінки. Часто люди просто допускають хвороби в своє тіло, не опираючись їм на духовному рівні.

Віра у зцілення приходить, коли людина бачить себе у своєму мисленні здоровою, коли прагне чинити як здорова людина. Навіть якщо фізичними очима видно тільки проблеми, відбудеться те, що Ви будете бачити духовними очима. Одного разу Ісус зустрів чоловіка, що мав суху руку (прочитайте 12 главу Євангелія від Матвія). Він сказав йому: "Простягни руку твою". Чоловік не став думати, що неможливо протягнути суху руку, а просто послухався слов Ісуса і був зцілений.

Тут Ми бачимо таку послідовність:

Почув Слово → поміняв мислення згідно з почутим (став думати так: "Ісус бачить мене здоровим, інакше Він би не сказав мені протягувати руку") → духовна впевненість автоматично перейшла на фізичний рівень і мозок віддав команду → тіло "мобілізувалось" і рука піднялася, тобто стала здорова. Саме так працює наша віра.

Почніть молитву з читання віршів Біблії про зцілення. Читайте і моліться з вірою. Розмірковуйте про істини Біблії, постійно тримайте в пам'яті і говоріть біблійні обітниці . Ви побачите, що ситуація почне змінюватися і Дух Святий принесе реальність зцілення у Ваше життя. 

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 3


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений