Визначення депресії - що вона собою являє?

Депресія - це стан занепаду, пригніченості і зменшення активності

Слово "депресія" виникло від латинського "депресус", що означає - "пригнічувати", "давити донизу". Фізичну депресію часто називають "занепадом сил" - тобто знесилення. Психологічна депресія охоплює безліч відтінків відчуттів: від легкої збентеженості і розгубленості до сильного відчаю і глибокого пригнічення.

a4_depresРозрізняють декілька різновидів депресії, які важливо навчитися відрізняти для того щоб успішно їм протистояти.

Ситуаційна (або реактивна) депресія виникає через зовнішні обставини, це природня реакція на втрату, смерть близької людини, відкидання, невдачі, хвороби.

При прихованій (замаскованій) депресії справжні почуття маскуються. Як правило, в цей час людина намагається звільнитися від болю або страждань шляхом посиленої активності, завантажуючи себе роботою чи іншою діяльністю.

Незначні депресивні порушення ( невротична депресія ) проявляються через пригніченість, смуток, що починають розвиватися на тлі якоїсь конфліктної ситуації, що затяглася. Часто на ці прояви майже не звертають увагу, проте вони заважають нормальній фізіологічній і суспільній діяльності людини.

У стані гострої депресії, що супроводжується значними депресивними порушеннями, спостерігається викривлене сприйняття реальності. Можуть виникати галюцинації, марення, хибні погляди, омани, маячні ідеї. 

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений