Як допомогти іншій людині вийти із депресії?

Дуже важливо для консультанта вміло направляти бесіду, виявляти що спричинило виникнення депресії, і бути веденим Духом Святим.

Оскільки людина у стані депресії зазвичай не активна, то вона потребує допомоги інших людей (консультантів) у вирішенні цієї проблеми. Характерна ознака наявності депресії - байдужість ("мені все одно, я не знаю... "). Для консультанта важливо вміло направляти бесіду, виявляти, що саме спричинило виникнення депресії, і бути веденим Духом Святим.

Від фізичних наслідків депресії можливо зцілення завдяки медичному лікуванню, а також завдяки молитві віри або служінню зцілення у церкві.

Важливо допомогти людині повернутися до активного способу життя. З цією метою можна проводити деякий час з людиною, просто спілкуючись з нею. Наприклад, можна разом кудись піти. Допомагаючи людині бути активною, одночасно намагайтесь руйнувати негативне заперечливе мислення, підбадьорювати до нормального життя.

"Ні про що не турбуйтесь, а в усьому нехай виявляються Богові ваші бажання молитвою й проханням з подякою. І мир Божий, що вищий від усякого розуму, хай береже серця ваші та ваші думки у Христі Ісусі. Наостанку, браття, що тільки правдиве, що тільки чесне, що тільки праведне, що тільки чисте, що тільки любе, що тільки гідне хвали, коли яка чеснота, коли яка похвала, думайте про це! (до Филип'ян 4:6-8)

Якщо консультант з'ясував, що консультуємий ображається на когось, потрібно допомогти йому пробачити ту людину і позбутися від наслідків непрощення: гніву, бажання помсти, роздратування і т. п. Необхідно молитися за консультуємого, допомогти покаятися у гріхах. Якщо є думки про самогубство, потрібно вигнати дух самогубства. Дух депресії треба зв'язати і зруйнувати цю твердиню. Необхідно детально молитися про всі неправильні речі, які ви виявите у консультуємому.

Важливо проявляти Божу любов до цієї людини, знайти до неї особистий підхід. З одними людьми необхідно бути м'якими, ласкавими, а з іншими - більш суворими.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 1


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений