Батько, який приносить Божі благословіння

Взаємовідносини батька з дітьми - це важливий аспект родинного благополуччя і гармонії. Любов, увага і підтримка, які батько надає своїм дітям, істотно впливають на їх духовний, емоційний, фізичний і соціальний розвиток.

Чоловіки часто нехтують близькими взаємовідносинами зі своїми дітьми лише тому, що самі в дитинстві були позбавлені теплих довірчих взаємовідносин зі своїми отцями. Не бажаючи ділитися своїми проблемами з матір'ю та відштовхувані холодом і байдужістю своїх отців, багато хто з хлопчиків вимушені залишатися наодинці з хвилюючими їх відчуттями та питаннями. Пізніше, коли ці хлопчики зростають і стають чоловіками, їм буває важко ділитися своїми відчуттями з іншими.

батько, який приносить Божі благословіння

Діти, які виховувалися без отців, більше схильні до занепокоєння і депресій, мають труднощі в навчанні і знижену самооцінку. Емоційне "відсторонення" батька від виховання своїх дітей дуже часто формує в них соромливість, у багатьох випадках призводить до антисоціальної поведінки. Останні дослідження показали, що більше 33 відсотків підлітків з сімей, де був відсутній батько, ставали наркоманами і алкоголіками. Навпаки, емоційна близькість з батьком позитивно відбивається на дитині. Діти, які жили з отцями, краще адаптуються в різних життєвих ситуаціях у порівнянні з дітьми, що виховувалися лише матерями.

Дорогі татусі, на сторінках нашого сайту ми пропонуємо вам поговорити про те, як стати благословенням від Бога для своїх дітей.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -4


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений