Молитва за зцілення від раку

Молитва Лікаря Кольберта

Ісус, я дякую Тобі за те, що Ти помер на хресті, щоб забрати всякий страх і перемогти силу хвороби і смерті. Я дякую Тобі за те, що Твоє ім'я - вище всіх імен, і Твоїм іменем сила раку може бути зруйнована в моєму житті і в житті близьких мені людей. Господь Ісус, прямо зараз доторкнися до мого тіла Своєю зцілюючою силою. Очисти мій розум від страху, а моє тіло - від хвороби. Дай мені мудрість, щоб я міг жити здоровим життям, яке шанує Тебе, мій Творець.

В ім'я Ісуса Христа, ґрунтуючись на Божому Слові, я проголошую, що у Христі я вже переміг рак. Так буде зломлена сила цієї хвороби в моєму житті.

Я молюся в ім'я Того, Чиє ім'я вище всіх імен, - Ісуса Христа, найбільшого Цілителя всіх часів. Амінь.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 4

Коментарі

Картинка користувача Тетяна.
Прошу помолитися за тяжко хвору Оксану,дуже прошу цілодобово молітьсч
Картинка користувача Tatiana Zban.

Мир вам Тетяна, молимось за сцілення Оксани. В нас немає можливості цілодобово молитися, але ви можете також звернутись до своєї церкви за молитовною підтримкою. З любов'ю служіння "Лінія Життя".

Картинка користувача Людмила Литвин.
Слава Господу нашому Ісусу Христу!У мого батька діагностували рак підшлункової залози. Традиційна медицина від нас відмовилась.Прошу від всього серця, помоліться за Володимира, за його зцілення та зцілення всіх важкохворих людей.Щира дяка, земний уклін та Божого Благословення!">Слава Господу нашому Ісусу Христу!У мого батька діагностували рак підшлункової залози. Традиційна медицина від нас відмовилась.Прошу від всього серця, помоліться за Володимира, за його зцілення та зцілення всіх важкохворих людей.Щира дяка, земний уклін та Божого Благословення!
Картинка користувача admin.

Молюсь за вашого батька Володимира. Нехай зцілення від Бога прийде у його тіло в ім'я Ісуса! Молюсь згідно Слова Божого:

"Ось чому я згинаю свої коліна перед Отцем, від якого бере ім'я все отцівство на небі й на землі; щоб він дав вам /Володимиру/ за багатством своєї слави скріпитись у силі через його Духа, на зростання внутрішньої людини, і щоб Христос вірою оселивсь у серцях ваших /у серці Володимира/, а закорінені й утверджені у любові /Володимир/ - спромоглися зрозуміти з усіма святими, яка її ширина, довжина, висота і глибина, і спізнати оту любов Христову, що перевищує всяке уявлення, і таким чином сповнились усякою Божою повнотою." (до Ефесян 3:14-19)

Картинка користувача Олег ПОГИНАЙКО.
Прощу молитися за мою хвору неньку,яяка в дані перебуває в онкодиспансері й готується до операції. В неї рак матки.
Картинка користувача admin.

Підтримуємо у молитві за зцілення

Картинка користувача Тетяна Т.
Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за важко хворгого Івана.  Чудового батька і дідуся.  Медицина не допоможе. Одна надія на Бога.  Щиро дякую.
Картинка користувача admin.

Отець наш Небесний, просимо зцілення для Івана. Забороняємо всім симпотомам хвороби і проголошуємо його зцілення в Ім'я Ісуса Христа! Просимо Господа, щоб Він спас Івана для вічного життя, зміцнив його віру і благословив!