Як отримати свободу від страху?

Досконала любов проганяє геть страх

A4_strah1.jpgДавайте розберемося, чому приходить страх? Біблія говорить, що страх - це брак любові Божої у людині.«Страху нема в любові, а, навпаки, досконала любов проганяє геть страх, бо страх має в собі кару, а хто боїться, той недосконалий у любові» (1 Івана 4:18). Що ж нам робити, коли є страх? У наступному вірші дається відповідь: «Ми любимо (Бога), бо він перший полюбив нас».

Любов до Бога виражається у нашій повазі до Нього, бажанні мати з Ним близькі стосунки, у виконанні Його волі. Тому, в першу чергу, нам необхідно присвячувати щодня деякий час для хвали і поклоніння Господу. Ці речі приносять нам зцілення та звільнення.

Крім хвали і поклоніння Бог нам дав духовну зброю (Еф.6:13-18). Не зневажайте її!

Слово Боже допомагає зміцнювати нашу віру і приносить перемогу у всіх сферах нашого життя. Присвячуйте більше часу, щоб читати і роздумувати на Словом. Можливо, спочатку буде важко привчити себе робити це регулярно, але з Божою допомогою у Вас обов'язково вийде і Ви будете мати величезне благословення у своєму житті.

Не забувайте про кров Христа! Через неї ми стаємо праведними перед Богом. Кров Ісуса очищує нас від усякого гріха та від його наслідків (До Рим. 5:9, 1 Івана 1:7). Тому всякий нечистий дух (у тому числі і страх) повинен піти з життя людини, яка запросила у своє життя Ісуса Христа і призиває охорону крові Ісуса на своє життя і життя своїх близьких. Просто робіть це!

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений