Що говорить Біблія про розлучення?

Господь не благословляє віроломне ставлення і зраду по відношенню до подружжя.

разводОсновною причиною зазвичай є егоїзм, коли кожна зі сторін починає вимагати виконання своїх бажань, при цьому мало піклуючись про бажання та потреби іншої сторони. Сатана користується цією ситуацією, нагнітаючи емоції, що сприяє ще більшому віддаленню подружжя один від одного.

Розлучення завжди, передбачається воно або вже здійснилося, є неприємним і небажаним. Біблія описує стан покинутого подружжя (як дружини, так і чоловіка) такими словами: 

"І ось ще що ви робите: Господнього жертовника ви слізьми покриваєте, з плачем та стогнанням, бо до дарів Він звернеться більше , і милої жертви з рук ваших вже не візьме. А ви ще й говорите: "За що?" За те, що засвідчив між тобою і жоною юнацтва твого, якій ти невірність вчинив, а вона ж твоя подруга і законна дружина твоя."(Мал: 2:13-14)

Яка б причина не була, Господь не благословляє віроломне відношення і зраду по відношенню до подружжя. Він може закрити Свої вуха до молитов людини, яка порушила шлюбний заповіт. Не виправдовується розлучення унаслідок несумісності, за браком любові, або відмінності в кар'єрних прагненнях подружжя. У очах Божих брак є довічним зв'язком, який не повинен порушуватися дією людини.

Боже серце завжди за примирення, навіть якщо розлучення юридично вже сталося. Слово Боже пропонує керівництво, підтримку, надію і любов тим, хто знаходиться на межі розвалу сім'ї. Поговоримо детальніше про розлучення і про все, що з ним пов'язано, в матеріалах цього розділу.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 2


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше