Що говорить Біблія про розлучення?

Господь не благословляє віроломне ставлення і зраду по відношенню до свого подружжя

разводБагато речей може призвести до руйнування шлюбу, але основною причиною є егоїзм, коли кожен партнер намагається задовольнити свої власні бажання, не приділяючи належної уваги бажанням і потребам іншого партнера. У такій ситуації сатана обов'язково скористається емоціями, щоби ще більше віддалити подружжя один від одного.

Розлучення завжди, передбачається воно або вже здійснилося, є неприємним і небажаним. Біблія описує стан покинутого подружжя (як дружини, так і чоловіка) такими словами: 

"І ось ще що ви робите: Господнього жертовника ви слізьми покриваєте, з плачем та стогнанням, бо до дарів Він звернеться більше , і милої жертви з рук ваших вже не візьме. А ви ще й говорите: "За що?" За те, що засвідчив між тобою і жоною юнацтва твого, якій ти невірність вчинив, а вона ж твоя подруга і законна дружина твоя."(Мал: 2:13-14)

Якою б не була причина, Господь не благословляє віроломне відношення і зраду по відношенню до свого подружжя. Він може закрити Свої вуха до молитов людини, яка порушила шлюбний заповіт. Не виправдовується розлучення унаслідок несумісності, за браком любові, або відмінності у кар'єрних прагненнях подружжя. У очах Божих брак є довічним зв'язком, який не повинен порушуватися дією людини.

Боже серце завжди за примирення, навіть якщо розлучення юридично вже сталося. Слово Боже пропонує керівництво, підтримку, надію і любов тим, хто знаходиться на межі розвалу сім'ї. Поговоримо детальніше про розлучення і про все, що з ним пов'язано, у матеріалах цього розділу.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 1


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше