Кому не варто допомагати фінансами?

Чому Бог забороняє нам допомагати деяким людям?

Кому не варто допомагати фінансамиБог може використовувати матеріальну скруту, щоб привести людину до Себе або збагатити його духовне життя. Втрутившись, ми можемо перешкодити цій людині отримати Божі благословення.

Іноді люди просто прагнуть здійснити свої примхи. Звичайно, ми можемо допомогти їм у цьому, однак від нас цього не потрібно. Серед них можуть опинитися ті, хто живе в спротиву Богові, і, можливо, через фінансову кризу Бог хоче доторкнутися до них. Втрутившись, ми ризикуємо викликати на себе Божий гнів або, принаймні, викликати Його невдоволення.

"Бо, коли ми були у вас, то заповідали вам оце: якщо хтось не хоче працювати, нехай той не їсть. Але чуємо, що деякі з-поміж вас чинять свавільно, нічого не роблять, але метушаться" (2 Сол. 3:10-11).

У нашому суспільстві безліч потреб виникає внаслідок прагнення людей до швидкого збагачення."Поспішає до маєтности заздрісний чоловік і гадки не має, що вбогість наздожене його" (Приповістки 28:22).

Іноді в обов'язки хорошого керівника входить і вплив на своїх ближніх фінансовими методами. Занадто часто батьки надають фінансову підтримку некерованим, неслухняним дітям - і тим самим завдають їм шкоди."Мудрий син дослухається повчань батька, а шалений не сприймає викриття... Убогість і сором тому, хто відкидає повчання; а хто дотримується настанов, буде в пошані" (Приповістки 13:1,18).

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений