Як ми потрапляємо в рабство фінансових проблем

Щоб знайти пропоноване Богом рішення наших фінансових проблем, необхідно спочатку усвідомити ці проблеми

Важливо визначити хворобу, а не її симптоми. Як вже зазначалося, найчастіше наші матеріальні труднощі є прямим наслідком неправильно обраної життєвої позиції. Християнину слід задуматися про наявність проблем при появі хоча б одного з таких симптомів:

1. Прострочені рахунки. Коли людина не може вчасно оплатити рахунки, виникає тривога, заклопотаність і пригнічений стан.

2. Заклопотаність капіталовкладеннями. Людина, надмірно стурбована майбутнім виходом на пенсію, своїми заощадженнями або чимось ще, що відволікає її від служіння Богу, може стати рабом таких думок.

"Яка ж користь людині, що здобуде весь світ але занапастить чи згубить себе?" (Євангелія від Луки 9:25).

3. Прагнення до швидкого збагачення. За будь-якою моделлю швидкого збагачення очікується отримання прибутку без необхідних зусиль. Це прагнення отримати щось із нічого.

"Вірна людина багата на благословення, а хто спішно збагачується, непокараним той не залишиться" (Книга Приповістей 28:20).

"Завидюща людина спішить до багатства, і не знає, що прийде на неї нужда" (Книга Приповістей 28:22).

4. Лінь. Бог з усією визначеністю засуджує лінь і попереджає нас про наслідки цього небезпечного порока.

"Пожадання лінивого вб'є його, бо руки його відмовляють робити, він кожного дня пожадливо жадає, а праведник дає і не шкодує" (Книга Приповістей 21:25-26).

Найчастіше ледачі люди в силу своєї безвідповідальності прагнуть перекласти на інших турботу про свої потреби.

""Бо, коли ми у вас перебували, то це вам наказували, що як хто працювати не хоче, - нехай той не їсть!" (2 послання до Солунян 3:10)

5. Неравдивість. Брехливість може виражатися не тільки в прямому обмані; брехливим вважається і не до кінця чесна людина. Багато людей сьогодні переконані, що неможливо досягти успіху, залишаючись чесним. Це брехня, яку поширює сатана.

"Ліпший убогий, що ходить у своїй неповинності, ніж лукавий устами та нерозумний" (Книга Приповістей 19:1).

"Обманець не сяде в середині дому мого і міцно не стане навпроти очей моїх неправдомовець" (Книга Псалмів 100:7).

Бог не визнає "святої" брехні.

6. Жадібність. Якщо людина весь час прагне мати більше і більше або завжди вимагає самого кращого, можна сказати, що вона жадібна. Метою її життя стає матеріальне благополуччя.

"Бо жаданням своєї душі нечестивий пишається, а ласун проклинає, зневажає він Господа. У гордощах каже безбожний , що "Він не слідкує", бо "Бога нема", - оце всі його помисли!" (Книга Псалмів 9:24-25)

7. Заздрісність. Бажання мати те, що є у оточуючих, подається засобами масової інформації як щось цілком нормальне і прийнятне. Однак Бог оцінює це бажання інакше.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений